14.02.2022 Караоке з гірниками

Караоке з гірниками

Як кажуть, про кохання чимало пісень складено, і це цілком виправдано: це почуття надихає, окрилює, спонукає творити та співати. 13 лютого, напередодні найромантичнішого свята – Дня святого Валентина, на площі біля ПК «Гірник» з ініціативи адміністрації ПрАТ «ЗЗРК» та профспілкового комітету комбінату відбувся захід «Караоке з гірниками», який був присвячений цьому прекрасному та щирому почуттю – його величності Коханню.

Гостей свята зустрічали та пригощали цукерками п'ять маленьких амурчиків. Була на святі й ростова лялька у формі серця – з нею можна було сфотографуватися. Дітлахів розважала аніматор (вона проводила різні конкурси, один з них – «Вгадай мелодію»). З вітальними словами перед присутніми виступили голова профкому Микола Пастушенко та начальники шахт «Експлуатаційна» та «Прохідницька» Сергій Левченко та Олександр Ус.

Потім пісню Софії Ротару «Червона рута» співали всі охочі, серед кращих виявився електрослюсар дільниці ВШТ шахти «Експлуатаційна» Олександр Стьопін, він же й вийшов у фінал. Претендентів у переможці визначали глядачі, котрі спочатку голосували за допомогою оплесків, а коли справа дійшла до фіналу, щедро кидали у шахтарські каски гривні.

У фіналі конкуренцію гірнику, який заспівав пісню гурту «Браво» «Любіть дівчата простих романтиків» склала учениця 7-А класу школи «Світоч» Олександра Македонська. Вона і стала переможцем, отримавши головний приз – сертифікат на 4 000 грн.

А Олександра Стьопіна глядачі щедро обдарували оваціями, організатори – заохочувальними призами, а він, своєю чергою, сентиментально зізнався у почуттях коханій дружині.

Наприкінці заходу всі присутні, загадавши бажання, випустили в небо десятки повітряних кульок. Думаємо, що всі бажання обов'язково здійсняться, адже їх почули п'ять маленьких амурів.

Зазначимо, що захід «Караоке з гірниками» відбувся вперше, але цілком імовірно, що стане традиційним, адже він пройшов на дуже позитивній і душевній ноті!

925