31.01.2022 Снігоприбиральна техніка комбінату в стані оперативної готовності

Снігоприбиральна техніка комбінату в стані оперативної готовності

В середині січня зима нарешті вступила у свої законні права.

Спостерігалося різке погіршення погодних умов: похолодання, снігопад, потім сльота, ожеледиця і знову щедрий снігопад. До такого повороту подій колектив автотранспортного цеху ЗЗРК на чолі з начальником цеху Іваном Баршаком готувався заздалегідь: було приведено в оперативну готовність снігоприбиральну техніку та створено запаси посипального матеріалу.

За першої необхідності на розчищення та посипання автошляхів проммайданчика та міських автотрас, закріплених за комбінатом у Дніпрорудному, виїхало 5 одиниць снігоприбиральної техніки (піскорозкидачі з відвалом ЗІЛ-130, КрАЗ, МАЗи та трактор МТЗ-82.1 з навісним обладнанням).

Працюючи у дві зміни (вдень та вночі), водії автотранспортного цеху ретельно очищали проїзну частину від снігу та посипали її протиожеледними матеріалами. Згідно з розробленими схемами руху водії піскорозкидувача з відвалом ЗІЛ-130 Юрій Тараненко та Владислав Павленко концентрували свої зусилля на прибиранні під'їзних шляхів до залізничної станції 42 км, розчищали та посипали сипучими матеріалами засніжені вулиці Дніпрорудного (Нижню, Центральну, Набережну та Шахтарську), Златополя та Маячки. А водії Геннадій Волик, Андрій Науменко, Ігор Яценко та машиніст екскаватора Віталій Погорілий ліквідували наслідки снігопаду на території проммайданчика та розчищали автодорогу у напрямку до Малої Білозерки.

– Наразі ситуація на дорогах стабільна, за потреби роботи будуть продовжені, – зазначив Іван Баршак.

 

717