01.03.2021 Азовський форум регіонального розвитку: підписано меморандум про охорону довкілля

Азовський форум регіонального розвитку: підписано меморандум про охорону довкілля

25 лютого в Мелітополі відбувся перший в Запорізькій області Азовський форум регіонального розвитку, в роботі якого взяли участь представники міністерств, вчені, міжнародні експерти, народні депутати, представники 16 територіальних громад найбільшого в Запорізькій області Мелітопольського району (в результаті адміністративно-територіальної реформи до його складу увійшли Веселовський, Якимівський і Приазовський райони). Оскільки об'єкти інфраструктури Запорізького залізорудного комбінату розташовані на території Мелітопольщини, до участі в форумі були запрошені і представники нашого підприємства – технічний директор Андрій Карнаух та головний спеціаліст служби охорони навколишнього середовища Валерій Самойлов.

Учасники форуму обговорили перспективи розвитку регіону, в тому числі в сфері туризму; ефективні інструменти залучення інвестицій для розвитку громад. Великий блок питань був пов'язаний з екологією, зокрема обговорювалися теми рибного господарства і екології Азовського моря, стану річок Приазов'я та проблеми функціонування об'єктів природно-заповідного фонду прибережних територій Азовського регіону.

Головний спеціаліст служби навколишнього середовища Валерій Самойлов взяв участь в круглому столі «Концепція збереження унікальних екосистем Мелітопольщини шляхом будівництва сучасної екологічно безпечної інфраструктури водовідведення».

Підсумком Азовського форуму регіонального розвитку стало підписання його учасниками ряду меморандумів. За дорученням Наглядової ради технічний директор Андрій Карнаух підписав Меморандум про співпрацю в галузі охорони навколишнього природного середовища Азовського регіону, ще раз підтвердивши статус ЗЗРК як екологічно орієнтованого підприємства.