Профспілка: Наша команда

Микола Михайлович Пастушенко Голова профкому ЗЗРК
Борисенко Юрій Григорович Заступник голови профкому
Чернікова Ніна Семенівна Головний бухгалтер профкому
Брик  Володимир Іванович інструктор зі спортивної роботи
Клюєва Тетяна Миколаївна Інструктор з організаційно-масової роботи
Базалєєва Надія Олегівна Інструктор з організаційно-масової роботи
Макогон Сергій Анатолійович Інструктор учбово-тренувального пункту
Крайнюк Андрій Сергійович Голова цехового комітету шахти "Експлуатаційна"
Костенко Костянтин Михайлович Голова цехового комітету шахти "Прохідницька"

Голови цехкомів

Ісакова Світлана Петрівна Голова цехового комітету житлово-експлуатаційної дільниці
Білялова Світлана Яківна Голова цехового комітету дільниці підготовки виробництва
Величко Наталя Василівна Голова цехового комітету санаторію-профілакторію "Гірник"
Гладкіх Світлана Іванівна Голова цехового комітету ДСФ
Горошко Марина Яківна Голова цехового комітету лабораторії автоматизації технологічних процесів
Гремякіна Тетяна Анатоліївна Голова цехового комітету залізничного цеху
Губенко Ірина Миколаївна Голова цехового комітету служби охорони
Задорожна Галина Григорівна Голова цехового комітету управління
Карпова Тетяна Олексіївна Голова цехового комітету АТЦ
Костенко Костянтин Михайлович Голова цехового комітету шахти "Прохідницька"
Крайнюк Андрій Сергійович Голова цехового комітету шахти "Експлуатаційна"
Кувшинов Григорій Михайлович Голова цехового комітету енергоцеху
Лисікова Наталія Олександрівна Голова цехового комітету електроремонтної дільниці
Лихачов Валерій Федорович Голова Ради ветеранів ЗЗРК
Озмітель Валентина Петрівна Голова цехового комітету цеху громадського харчування
Питиляк Ганна Павлівна Голова цехового комітету цеху закладки
Сорокіна Лілія Леонідівна Голова цехового комітету цеху капітальних і поточних ремонтів
Фоменко Олена Анатоліївна Голова цехового комітету ВФХЛ
Шовкопляс Василь Іванович Голова цехового комітету ремонтно-механічного цеху

Створені та активно працюють 9 комісій профкому

Крайнюк Андрій Сергійович
Голова комісії
з питань охорони праці
Білялова Світлана Яківна
Голова комісії
з питань соціального захисту членів профспілки
Костенко Костянтин Михайлович
Голова комісії
з роботи з учасниками АТО та допризовною молоддю
Драгун Дмитро Віталійович
Голова комісії
з культурно-масової роботи
Цибульський Дмитро Олександрович
Голова комісії
з молодіжної політики та роботи з молоддю
Карпова Тетяна Олексіївна
Голова комісії
з виробничої і організаційно-масової роботи
Політанський Владислав Миколайович
Голова комісії
з інформаційної роботи
Брик  Володимир Іванович
Голова комісії
по спорту та оздоровленню
Задорожна Галина Григорівна
Голова комісії
по роботі серед жінок, захисту сім’ї, материнства та дитинства

Голови комісій, створених на паритетних засадах з адміністрацією

з роботи над колективним договором

Косеґи Альберт Заступник Голови Правління - Фінансовий директор
Борисенко Юрій Григорович Заступник голови профкому

соціального страхування

Козирєв Антон Володимирович Начальник управління соціальної сфери
Борисенко Юрій Григорович Заступник голови профкому