21.02.2022 Естафету змагань у рамках спартакіади продовжив турнір з шашок

Естафету змагань у рамках спартакіади продовжив турнір з шашок

19 лютого XXIII Спартакіада трудящих ЗЗРК перейшла до стадії інтелектуальних видів спорту: у спортивному клубі «ПрофФіт» відбувся турнір з шашок.

За традицією команди-учасниці були розподілені на дві групи. У першій за кубок переможців боролися гірники шахт «Експлуатаційна» та «Прохідницька», у другій в атмосфері дружнього суперництва змагалися 8 команд малих цехів комбінату. Ігри проходили за круговою системою.

Першими у боротьбу вступили працівники шахт. Цього разу на другий план відійшли швидкість, спритність та сила гірників, а переважали розум, зосередженість та вміння мислити на кілька ходів уперед.

За підсумками зіграних турів у першій групі переможцями визнано гравців шахти «Експлуатаційна». У другій групі золото турніру дісталося команді цеху капітальних та поточних ремонтів, срібними медалями нагороджено команду ремонтно-механічного цеху, бронзовими – команду управління. Далі місця розподілилися таким чином: четверте місце посіла команда залізничного цеху, п'яте – команда цеху закладки виробленого простору у шахті, шосте – команда дробильно-сортувальної фабрики, сьоме – команда служби охорони, замкнула турнірну таблицю команда дільниці підготовки виробництва.

Кубки, медалі та пам'ятні подарунки переможцям та призерам змагань вручили заступник голови профспілкового комітету комбінату Юрій Борисенко та інструктор зі спорту Володимир Брик.

 

Галерея

467