07.02.2022 Турнір з міні-футболу: перемога дісталася найсильнішим

Турнір з міні-футболу: перемога дісталася найсильнішим

5 лютого у фізкультурно-оздоровчому комплексі «Таврія» (м. Василівка) у рамках XXIIІ Спартакіади трудящих ЗЗРК пройшов турнір з міні-футболу. У змаганнях взяли участь 10 команд, які за традицією змагалися у двох групах.

У другій групі, витримуючи швидкий темп футбольних баталій, зіграли 8 команд малих цехів комбінату. Команди-учасниці були поділені на дві підгрупи, турнір проходив за круговою системою. У групі А за вихід до півфіналу боролися збірні цеху закладки виробленого простору у шахті, управління, цеху капітальних та поточних ремонтів та автотранспортного цеху. У групі Б за звання найкращої змагалися команди служби охорони, залізничного та ремонтно-механічного цехів та дробильно-сортувальної фабрики. Один за одним було зіграно двадцятихвилинні футбольні матчі, під час яких спортсмени дарували вболівальникам голи на будь-який смак: як у результаті яскравих комбінацій, так і голи в дев'ятку з центру поля.

Лідери змагань намітилися ще у першому турі, ними виявились команди цеху закладки, ремонтно-механічного та залізничного цехів, яким вдалося майже всуху обіграти своїх суперників. У другому турі до лідерів змагань приєдналися команди управління та служби охорони. Надалі саме ці команди виборювали кубок турніру. Внаслідок завзятої боротьби переможцем змагань з міні-футболу серед команд малих цехів комбінату стала команда залізничного цеху, гравці цеху закладки зайняли другий щабель п'єдесталу, а замкнула трійку лідерів команда ремонтно-механічного цеху.

Далі місця розподілилися таким чином: четверте місце посіла команда управління, п'яте – футболісти служби охорони, на шостому місці – ЦКПР, на сьомому – дробильно-сортувальна фабрика, восьме місце дісталося футбольній команді автотранспортного цеху.

У першій групі за кубок переможців боролися давні суперники – футболісти шахт «Експлуатаційна» та «Прохідницька». Їхня гра розвивалася дуже жорстко і стрімко, з безліччю яскравих моментів та небезпечних передач. Ініціативу у матчі одразу ж захопила команда шахти «Прохідницька», і в першому таймі у ворота суперників один за одним влетіли три м'ячі. У другому таймі футболісти шахти «Експлуатаційна» зуміли зібратися, налаштуватися і, розігравши серію вдалих передач, забили у ворота суперників три голи у відповідь.

До кінця змагань передбачити переможця було майже неможливо. На полі точилася безкомпромісна боротьба, почуття гравців та вболівальників були розжарені. Забитий у ворота м'яч або пропущений пас викликали бурю емоцій не лише у вболівальників, а й у командних тренерів Олександра Коптєва та Сергія Лушнікова. Після забитого у ворота шахти «Експлуатаційна» четвертого м'яча її футболістам не вистачило лише кількох хвилин для того, щоб зрівняти рахунок. У підсумку з рахунком 4:3 перемогу у змаганнях з міні-футболу у першій групі здобула команда шахти «Прохідницька».

Після завершення змагань переможців та призерів турніру привітали представники профспілкового комітету комбінату – голова профкому ПрАТ «ЗЗРК» Микола Пастушенко та його заступник Юрій Борисенко. Вони вручили футболістам кубки, медалі та пам'ятні подарунки. Так завершився черговий захоплюючий, видовищний та дуже емоційний етап спартакіади.

 

Галерея

373