22.03.2021 Спартакіада: баскетбольний етап

Спартакіада: баскетбольний етап

20 березня в спортивному залі ПК «Гірник» відбувся черговий – баскетбольний – етап XXII Спартакіади трудящих ЗЗРК.

Як завжди, команди цехів змагалися в двох групах. З досвіду минулих років до числа фаворитів у другій групі відразу можна було віднести три команди – цеху закладки, управління і ремонтно-механічного цеху. Перші дві традиційно змагаються в боротьбі за перше місце. На цей раз найсильнішою стала збірна цеху закладки, яка показала потужну наступальну гру. Баскетболісти управління відступили на друге місце. А спортсмени РМЦ, які обіграли команду залізничного цеху, в черговий раз підтвердили, що по праву займають третю сходинку п'єдесталу.

Якщо в другій групі результат змагань був досить передбачуваним, то передбачити, хто стане переможцем в першій групі, було досить важко. Баскетболісти двох шахт билися азартно і наполегливо. Але більш рівну гру продемонстрували спортсмени шахти «Експлуатаційна», більшість їх кидків були результативними, що і привело їх команду в кінцевому результаті до впевненої перемоги. Баскетболісти шахти «Прохідницька» посіли друге місце.

Після завершення турніру всі переможці та призери спартакіади були відзначені кубками, медалями та пам'ятними подарунками від профспілкового комітету комбінату.

 

Галерея

339