06.10.2020 Літній сезон закритий

Літній сезон закритий

3 жовтня на різних локаціях міста відбулися змагання, присвячені закриттю літнього спортивного сезону, організатором яких традиційно виступає профспілковий комітет ПрАТ «ЗЗРК».

Найчисленнішим був футбольний турнір, який зібрав п'ять команд. Його переможцем стала команда «Дроворуби», для якої літній сезон був дуже успішним і ознаменувався перемогами у відкритому міському чемпіонаті з міні-футболу та змаганнях на Кубок міста. На 2-му місці – збірна Новодніпровки, а на 3-му місці - команда «Зоря».

Динамічно і емоційно пройшли змагання з баскетболу, перемогу в яких здобула команда «Шахтар», а збірні ветеранів і молоді зайняли відповідно 2-е і 3-є місця.

В інтелектуальних видах спорту відзначилися шашкісти Олександр Чупета, Юрій Штука, Олексій Шатравка і шахісти Павло Надьожкін, Дмитро Яшин і Леонід Булавінов.

Свою фізичну підготовку змогли продемонструвати і силачі. Кращими в підтягуванні стали Євген Стуконог, Олександр Фомін та Олександр Макайов, а серед гирьовиків – Олег Романько, Віктор Захарченко та Євген Хмельковський.

Як завжди, з великим інтересом вболівальники спостерігали за поєдинками армрестлінгістів. Миттєву реакцію і силу продемонстрував Віталій Решетняк, який і зайняв 1-е місце в турнірній таблиці.

Для перемоги в змаганнях з дартсу потрібні влучність і точність кидка. Роман Кудров, Валерій Решетняк та Юрій Борисенко сповна наділені цими якостями, тому і стали призерами в цьому виді спорту.

Також в цей день відбулися змагання з пейнтболу та великого тенісу.

Слід додати, що закриття літнього сезону зовсім не означає згортання спортивного життя на комбінаті. Попереду ще безліч цікавих змагань. Так, наприклад, 14 жовтня відбудеться Суперкубок профкому з футболу між збірними шахт «Експлуатаційна» і «Прохідницька».

 

Галерея

897