15.06.2020 Літній спортивний сезон відкрито!

Літній спортивний сезон відкрито!

13 червня під егідою спорткомітету профкому ЗЗРК відбулося відкриття літнього спортивного сезону. В цей день на різних спортивних локаціях міста пройшли змагання з міні-футболу, армрестлінгу, підтягування на перекладині, шахів, шашок, настільного тенісу, пейнтболу, гирьового спорту, дартсу, пляжного волейболу, а також відбулася легкоатлетична естафета.

Найчисленнішим став футбольний турнір, який зібрав 5 команд. Перемогла, вже традиційно, збірна шахти «Прохідницька» на чолі з капітаном Дмитром Принем. На 2-му місці команда «Дроворуби» (капитан – Олексій Орлов), а ось із визначенням бронзового призера виникли труднощі, тому що відразу три команди-учасниці набрали однакову кількість очок. Кращу визначили за результатами матчів між ними. Таким чином, 3-є місце зайняла команда «Вимпел – Терикон» (капітан Ігор Ясинський).

Дуже азартно пройшли змагання з пейнтболу, переможцем яких стала команда дільниці № 8 шахти «Експлуатаційна» на чолі з начальником дільниці Андрієм Усатим. На 2-му місці – збірна дільниці № 2 шахти «Прохідницька», на 3-му місці – гравці ЦКПР.

Цього року профспілковий комітет виділив кошти для придбання пейнтбольних масок і маркерів для клубу «Рикошет». Перед початком змагань їх вручили заступник голови профкому Юрій Борисенко та голова спорткомітету Володимир Брик, а учасники турніру відразу ж пустили у справу. 

Весело і видовищно пройшли змагання з пляжного волейболу, в яких взяли участь 3 жіночі та 4 чоловічі команди.

На території санаторію-профілакторію «Гірник» змагалися силачі. Для участі в змаганнях з підтягування на перекладині зареєструвалися 8 осіб. Найсильнішим в цій дисципліні став Олександр Фомін, який підтягнувся 39 разів, на 2-му місці – Євген Стуконог з результатом 32 рази, на 3-му місці – Роман Баришев (27 разів).

Охочих позмагатися в піднятті гирі було небагато, адже гирьовий спорт вимагає великої фізичної підготовки та витривалості. Тим більше що конкурувати з Олегом Романько, який підняв гирю 101 раз, зважиться не кожен. Молодший брат Олега, Микола, – теж шанувальник цього виду спорту, проте перевершити лідера він не зміг: його результат – 65 разів. Третю позицію в підсумковій таблиці посів Віктор Захарченко (60 разів).

У турнірі з армрестлінгу взяли участь 7 спортсменів. Несподівано для всіх перемогу здобув студент Дніпрорудненського індустріального коледжу Олександр Маковеєв, який завдяки швидкій реакції не давав суперникам отямитися. Костянтин Левченко і Василь Ременніков відповідно посіли 2-е і 3-є місця.

Новим видом змагань став дартс. Влучне око і точний, впевнений кидок дають надію на перемогу, здобути яку, як багатьом здається, нескладно. Однак на практиці далеко не кожному вдається влучити не тільки в яблучко, але і взагалі у мішень. Найбільш влучними серед учасників стали Андрій Крайнюк, Дмитро Драгун та Микола Романько.

У новому спортивному клубі по пр. Ентузіастів, 19 пройшли змагання з шашок та шахів. Профспілковий комітет напередодні виділив кошти для закупівлі меблів і спортивного інвентарю, і до початку змагань все було встановлено та змонтовано. Комфортні умови (хороше освітлення і кондиціонування повітря) дозволили спортсменам-інтелектуалам зосередитися на грі. Гарні результати продемонстрували шахісти Олександр Ряхін (школа «Світоч»), Вадим Бабич (ЛАТП), Марія Денисенко (смт Михайлівка) і шашкісти Олександр Лукашенко (смт Пришиб), Юрій Штука (дільниця ВШТ шахти «Експлуатаційна») і В'ячеслав Бондалюк (ЦКПР), що стали призерами змагань.

Серед тенісистів відзначилися Мохаммед Сівер, Ігор Кузьмін та Віталій Недялков, а серед бігунів – команда Дніпрорудненського індустріального коледжу в складі Максима Гуцола, Юрія Жилякова, Дмитра Савенка і Андрія Пащенка.

Всі переможці та призери змагань, що проходили в рамках відкриття літнього спортивного сезону, отримали в нагороду медалі, кубки та приємні подарунки від профспілкового комітету ПрАТ «ЗЗРК».

 

Галерея

2017