02.06.2020 На фото – щасливе дитинство

На фото – щасливе дитинство

З ініціативи культурно-масової комісії профспілкового комітету ПрАТ «ЗЗРК» серед співробітників комбінату в травні 2020 року було проведено фотоконкурс «Моя гордість», який організатори традиційно присвятили Дню захисту дітей та Всесвітньому дню батьків.

Умови участі в конкурсі були прості: учасники – діти працівників ЗЗРК, яким ще не виповнилося 16 років, їх батьки – члени профспілкової організації комбінату.

В цьому році в конкурсі взяли участь сім'ї 32 працівників підприємства. Всі фотографії, надіслані на електронну пошту організаторів конкурсу, були уважно розглянуті оргкомітетом, до складу якого увійшли голова профспілкового комітету комбінату Микола Пастушенко, заступник голови профкому Юрій Борисенко і голова культурно-масової комісії профкому Дмитро Драгун.

Незрівнянні, яскраві фотографії дітей гірників поставили оргкомітет фотоконкурсу перед непростим вибором. В результаті дебатів одноголосно було ухвалено рішення всіх учасників нагородити солодкими призами.

А автори і герої трьох найяскравіших і душевних фотографій визнані переможцями і отримали подарункові сертифікати від мережі магазинів «Єва». Ними стали сім'ї Євгена Шевчика, Максима Сидоренко і Олексія Яговкіна. Крім того, на офіційній сторінці первинної організації ПМГУ в ПрАТ «ЗЗРК» в мережі Facebook було проведено онлайн-голосування на приз підписників групи. Найбільшу кількість «лайків» зібрала фотографія Олени Фоменко. Вона теж заслужено отримала приз – подарунковий сертифікат.

Профспілковий комітет комбінату і культурно-масова комісія щиро вдячні всім учасникам, які надали свої фотографії на конкурс, і від усього серця вітають всі сім'ї працівників комбінату, в яких ростуть діти, з Днем захисту дітей та Всесвітнім днем батьків.

 

Галерея

1806