03.02.2020 Гра забувається, результат залишається

Гра забувається, результат залишається

1 лютого відбувся черговий етап Спартакіади трудящих ЗЗРК, на цей раз – футбольний. Гравці 10 команд зустрілися на спортивному майданчи-ку Василівського фізкультурно-оздоровчого комплексу, а підтримати їх приїхали друзі, колеги, рідні.

Футбол – дивовижний вид спорту, який нікого не залишає байдужим, змушує співпереживати гравцям: кожну красиву передачу улюбленої ко-манди вболівальники сприймають як свій особистий успіх, а пропущений гол – як свою особисту поразку.

Але, як казав великий тренер Валерій Лобановський, «гра забувається, результат залишається». З якими ж результатами закінчився футболь-ний турнір? У першій групі зустрілися збірні двох шахт. Матч був дуже видовищним і емоційним і завершився з рахунком 2: 1 на користь команди шахти «Прохідницька».

У другій групі серед малих цехів фаворитами відразу ж стали дві сильні команди – управління та ремонтно-механічного цеху, які, граючи на рів-них, боролися за звання кращих. Основний ігровий час закінчився з нульовим рахунком, тому переможець визначився після серії пенальті. Більш точними виявилися спортсмени управління, в підсумку саме вони і відсвяткували перемогу.

Далі місця розподілилися наступним чином: третє місце – ЖДЦ, четверте місце – ДСФ, п’яте місце – цех закладки, шосте місце – ЦКТР, а сьоме місце розділили між собою команди АТЦ та служби охорони.

Наступні два етапи спартакіади будуть присвячені інтелектуальним видам спорту – шашкам та шахам. Подивимося, хто буде кращим на цей раз.

До фотогалереї

1146