09.03.2022 8 березня зупинилося серце Олександра Сергійовича Григорчука

8 березня зупинилося серце Олександра Сергійовича Григорчука

Шановні колеги! 8 березня зупинилося серце Олександра Сергійовича Григорчука, який 22 роки очолював профспілковий комітет ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат»

Олександр Сергійович Григорчук народився 6 листопада 1957 року у селі Бистрик Ружинського району Житомирської області.

Вся трудова діяльність Олександра Григорчука (а це майже 40 років) була пов'язана із Запорізьким залізорудним комбінатом, зокрема 17 років він відпрацював у шахті. Починав він свій робітничий шлях із замірника на маркшейдерських роботах, техніка енергетичного бюро, дільничного маркшейдера, працював гірничим майстром шахти «Білозірська», електрогазозварювальником, підземним кріпильником шахти «Експлуатаційна».

У 1994 році його обрали заступником голови профкому Запорізького залізорудного комбінату, а у 1997 році – головою профспілкового комітету комбінату, який він очолював до 2019 року.

Протягом багатьох років, працюючи на профспілковій ниві, Олександр Григорчук усю свою увагу приділяв створенню безпечних та здорових умов праці на комбінаті, захисту соціально-економічних прав та інтересів працівників.

Олександр Сергійович Григорчук неодноразово обирався депутатом різних рівнів та був членом президії Центрального комітету ПМГУ. Його було відзначено багатьма профспілковими нагородами, він є повним кавалером ордену «За заслуги перед Запорізьким краєм», а також має почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери». Ім’я Олександра Григорчука занесено до Книги пошани Запорізької обласної ради.

Колектив Запорізького залізорудного комбінату глибоко сумує з приводу непоправної втрати і висловлює щирі співчуття родині О. С. Григорчука.

Пам’ять про Олександра Сергійовича Григорчука залишиться у наших серцях назавжди.

777