27.01.2022 ЗЗРК – Дніпрорудненський індустріальний коледж: розвиваємо співпрацю

ЗЗРК – Дніпрорудненський індустріальний коледж: розвиваємо співпрацю

Серед православних свят є одне особливе – День святої мучениці Татіани (25 січня). У світі він найбільш відомий як Тетянин день і вважається святом студентства.

Цього дня директор з персоналу ПрАТ «ЗЗРК» Артем Філін провів зустріч із директором Дніпрорудненського індустріального коледжу Наталією Новик, на якій були розглянуті питання стратегічної взаємодії між комбінатом та навчальним закладом, а саме: програми підвищення рівня підготовки фахівців за рахунок розробки тематичних уроків та покращення технічної бази з метою розвитку практичних знань, навичок, компетенцій студентів, майбутні професії яких є затребуваними на нашому виробництві. Керівники обговорили перспективи проведення презентаційних зустрічей у технічних навчальних закладах та ознайомлювальних екскурсій на ЗЗРК.

Потім представники Запорізького залізорудного комбінату – директор з персоналу Артем Філін, виконувач обов'язків начальника відділу кадрів Оксана Шелепа та член виконкому, електрослюсар дільниці ПВС шахти «Експлуатаційна» Іван Борисенко – взяли участь у студентському святі.

Першою із теплими словами на адресу присутніх у залі студентів звернулася господарка заходу – директор коледжу Наталія Новік. Вона тепло привітала їх зі святом, подякувала за старання, активну життєву позицію, участь у творчих проєктах, спортивних змаганнях та вручила заслужені нагороди: сертифікати про присудження іменних стипендій за відмінне навчання, подяки за активну участь у житті коледжу та високі досягнення у спорті.

Директор з персоналу ПрАТ «ЗЗРК» Артем Філін назвав студентські роки часом великих надій та сміливих планів, яскравим, цікавим, але водночас відповідальним періодом у житті.

– Сміливо закладайте фундамент свого майбутнього, осягайте основи обраної вами професії, – звернувся він до молоді. – Нам потрібні ваші знання, інтелект, талант, соціальна та творча активність. Майбутні технологи, механіки, електрики, монтажники, токарі, економісти, будівельники! Ми чекаємо на вас на ЗЗРК і сподіваємося, що незабаром ви гідно приймете естафету розвитку Запорізького залізорудного комбінату у нинішнього покоління гірників.

На думку Оксани Шелепи, яка виступила перед студентами, студентські роки – це час яскравого та насиченого життя, нових звершень і перемог, а також чудова можливість успішно реалізувати свій потенціал.

Іван Борисенко закликав студентів активніше брати участь у громадських процесах, що відбуваються у громаді, та ставати ініціаторами змін на краще.

Як відомо, представники ПрАТ «ЗЗРК» із порожніми руками до гостей не ходять. Не обійшлося без подарунків і цього разу. Щоб підтримати у молоді бадьорість духу та прагнення активного способу життя, гості подарували студентам новий спортивний інвентар: тенісний стіл, волейбольні, баскетбольні та футбольні м'ячі.

Свято у коледжі продовжилося інтелектуальною вікториною, піснями у виконанні студентів та танцювальним флешмобом. Вийшло яскраво, емоційно та по-справжньому весело. Одним словом, свято вдалося!

Р.S. Додамо, що спортивний інвентар у подарунок від ЗЗРК протягом тижня отримали 17 навчальних закладів Василівського району, над якими шефствує підприємство.

 

942