24.12.2021 Архіваріуси – охоронці історії ЗЖРК

Архіваріуси – охоронці історії ЗЖРК

24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ – людей, професія яких дозволяє торкнутися минулого.

Охоронцями літопису ПрАТ «ЗЗРК» є завідувачка архіву Ірина Наташкіна та архіваріуси Аліна Худолій та Ганна Назаренко. Їхня вотчина – два великі приміщення, наповнені технічною та кадровою документацією, що відображає всю історію становлення та розвитку Запорізького залізорудного комбінату. В архіві ЗЗРК створено всі умови, необхідні для повноцінного комплектування, якісного обліку та забезпечення безпеки різного роду документації.

Завдяки професіоналізму, скрупульозності та відповідальності архіваріусів, документи, що надійшли на зберігання, оброблені, підшиті та пронумеровані, крім того, поступово ведеться їхня оцифровка, таким чином створюється цифрова архівна база.

Сердечно вітаємо працівників, відповідальних за ведення архіву нашого підприємства, з професійним святом та бажаємо успіхів у надзвичайно важливій та відповідальній роботі, мудрості, терпіння, невичерпної енергії. Дякуємо за те, що на стелажах архіву ви дбайливо зберігаєте славну історію ЗЗРК.

 

842