16.12.2021 Нова техніка для шахти «Прохідницька»

Нова техніка для шахти «Прохідницька»

Планом закупівель на 2021 рік передбачалося придбання трьох самохідних однострілових електрогідравлічних бурових установок Sandvik DD311-40, призначених для проходження горизонтальних виробок з поперечним перетином до 40 м².

Перша машина, що надійшла 28 жовтня, замінила бурову установку Axera D05-40, що виробила свій ресурс, на дільниці № 9 шахти «Прохідницька» і в даний час передана в розпорядження бригади Сергія Ємельянова, яка веде проходку гірничих виробок на гор. 975 м.

У грудні на проммайданчик ЗЖРК надійшли ще дві машини DD311-40, які мають поповнити парк самохідної техніки на дільницях № 3 та № 6 шахти «Прохідницька».

Бурова установка Sandvik DD311–40 спроектована для буріння горизонтальних, вертикальних та похилих шпурів діаметром 43–64 мм та глибиною до 3 000 мм. До переваг цієї техніки можна віднести надійний гідроперфоратор RDX-5 потужністю 20 кВт, а також податчик, що має кут обертання до 360 градусів. Компактне шасі машини дозволяє здійснювати переміщення навіть по невеликих гірничих виробках. Робоче місце оператора обладнане захисним козирком, що захищає від падаючих предметів, та регульованим ергономічним кріслом з ременем безпеки.

– Самохідна техніка компанії Sandvik більше 20 років використовується на ЗЗРК та зарекомендувала себе як безпечна на всіх етапах експлуатації, надійна та продуктивна – розповів заступник головного механіка з нової техніки Вячеслав Беспалко. – Удосконалення, що вносяться виробником у кожну нову модель, спрямовані у тому числі на покращення умов праці гірників.

Нові бурові установки Sandvik DD311-40 на шахті «Прохідницька» планують ввести в експлуатацію до кінця року.

 

639