16.11.2021 Школа правових знань

Школа правових знань

10 листопада у режимі відеоконференції відбулося чергове заняття за програмою «Школа правових знань» для профспілкових активістів, організоване Центральною радою Профспілки металургів та гірників України. На ЗЗРК у навчанні взяли участь голова профкому Микола Пастушенко, голова профкому шахти «Експлуатаційна» Андрій Крайнюк, голова профкому шахти «Прохідницька» Костянтин Костенко, головний бухгалтер Ніна Чернікова та спортінструктор Володимир Брик.

Як розповів Микола Пастушенко, заняття у школі відбуваються щокварталу, а теми для обговорення підказують самі слухачі. Так, у рамках навчання профактивісти раніше розглянули теми

• «Облік трудової діяльності працівника та перехід на електронні трудові книжки» (у травні);

• «Статут ПМГУ у новій редакції» (у вересні).

Нинішнє заняття було присвячене підставам для звільнення працівників з ініціативи роботодавця та порядку їх оскарження.

Координувала навчання Світлана Заболотна, експерт із трудових правовідносин та кадрового аудиту.

– Пандемія вносить корективи у роботу профкому, проте ми вже пристосувалися до роботи в онлайн-режимі. Тож карантинні обмеження не завада для отримання нових знань, – зазначив голова профкому ПрАТ «ЗЗРК» Микола Пастушенко. – Сьогоднішнє заняття є дуже актуальним, оскільки останнім часом вносилися зміни до трудового законодавства. Бути в курсі цих законодавчих нововведень для нас дуже важливо.

 

201