16.11.2021 Неоціненна ваша праця, зв'язківці!

Неоціненна ваша праця, зв'язківці!

Щороку, 16 листопада, в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення та зв'язку. Це професійне свято спеціалістів дільниці електрозв'язку та технологічної диспетчеризації (ДЕЗтаТД) ПрАТ «ЗЗРК».

Усі функції, які покладені на ДЕЗтаТД, колектив завжди виконує оперативно та в повному обсязі. За таким принципом дільниця працювала за часів свого становлення, коли зв'язок між підрозділами комбінату забезпечувався за допомогою двох ручних комутаторів та єдиної на комбінаті декадно-крокової станції, розрахованої на 200 номерів. Незмінними ці принципи залишилися і зараз, коли на обслуговуванні у зв'язківців знаходяться 4 сучасні цифрові телефонні станції, розраховані більш ніж на 2 000 номерів; 130 радіостанцій, з яких 20 працюють у цифровому режимі; 8 гучномовних провідних мереж з 200 гучномовцями; радіовузол з трансляційною мережею до 160 радіоточок; обладнання ІР-телефонії; 15 комутаційних оптичних вузлів та система годинофікації.

– Зв'язок – це життєво необхідний інструмент для управління найважливішими виробничими процесами на комбінаті, – вважає начальник дільниці Євген Гудков. – Завдяки якісному зв'язку на поверхні та у гірничих виробках забезпечується безпека праці гірників, оперативно вирішуються багато виробничих питань, здійснюється чітка координація дій працівників різних підрозділів комбінату. Одним словом, немає жодної підземної виробки та жодного поверхневого структурного підрозділу, де б не застосовувалося обладнання, довірене нашому підрозділу!

Правління та профспілковий комітет ПрАТ «ЗЗРК» сердечно вітають зв'язківців з професійним святом та бажають щастя, міцного здоров'я та нових успіхів на професійній ниві.

 

Галерея

161