08.11.2021 Лікарня потребує нашої спільної підтримки!

Лікарня потребує нашої спільної підтримки!

4 листопада Головою Правління – Генеральним директором ПрАТ «ЗЗРК» Дмитром Колєсніковим була ініційована зустріч з керівниками місцевих органів влади, об'єднаних територіальних громад, представниками малого та середнього бізнесу, на якій обговорювалася ситуація у Дніпрорудненській багатопрофільній міській лікарні, що склалася у зв'язку з черговою хвилею захворюваності на коронавірус.

Ковідний госпіталь, створений на базі ДБМЛ, на сьогодні переповнений (на 6 реанімаційних місцях перебувають 10–12 хворих), а медперсонал, як ніколи, потребує підтримки та відпочинку.

– Збільшити кількість ліжок у шпиталі можна, проте не наявність ліжко-місць лікує пацієнтів, а лікарі. А чисельність медперсоналу у нас не змінюється, – повідомив директор лікарні Юрій Абросімов.

Новий штам СОVID-19 більш агресивний, що красномовно підтверджує невблаганна статистика: якщо у жовтні 2020 року в госпіталі було зафіксовано 2 летальних випадки, то у жовтні 2021 року – 46. У рази збільшилася витрата кисню: торік у лікарні за місяць використовували 16–20 балонів, а зараз – 25–30 балонів за добу!

За словами директора лікарні, наразі лікарня потребує засобів індивідуального захисту, медичного кисню, концентраторів, ПЛР-тестів, апаратів ШВЛ, медикаментів.

Дмитро Колєсніков поінформував керівників Василівського району, голів місцевих громад та підприємців, що комбінат за 2021 рік лише на наш госпіталь вже направив понад 8,5 млн грн, а загалом на заклади охорони здоров'я території присутності – понад 12 млн грн.

– Підтримка медустанов – це наша спільна турбота та спільна зона відповідальності! – наголосив Дмитро Колєсніков, звертаючись до учасників зустрічі.

 

4 листопада за рішенням Правління та Наглядової ради ПрАТ «ЗЗРК» Дніпрорудненській міській багатопрофільній лікарні було виділено 672 тис. грн – на надання благодійної допомоги (у розмірі посадових окладів) 92 співробітникам медустанови, які беруть безпосередню участь у лікуванні та забезпеченні  лікувального процесу пацієнтів з діагнозом «коронавірус».

 

319