04.11.2021 Підкорювачі сталевих магістралей

Підкорювачі сталевих магістралей

Щороку 4 листопада працівники залізничного транспорту України відзначають своє професійне свято – День залізничника. Для ПрАТ «ЗЗРК» залізничний транспорт – це зв'язуюча нитка між підприємством та споживачами, а залізничний цех – завершальна ланка у технологічному ланцюжку: «видобуток – переробка – відвантаження».

Як структурний підрозділ залізничний цех веде свій літопис з 1968 року (хоча перший потяг із рудою для металургів «Запоріжсталі» з комбінату було відправлено 1967 року). Сьогодні залізничний цех – стабільно працюючий підрозділ комбінату, який забезпечує підготовку залізної руди до завантаження, відвантаження готової продукції споживачам, а також перевезення вантажів, що прибули на комбінат, за пунктами призначення. Крім того, колектив цеху здійснює підготовку вагонів та формування маршрутів за напрямками, ремонт рухомого складу та обладнання, ремонт та утримання під'їзних залізничних колій комбінату.

Загалом у цеху працюють 130 фахівців різних професій. Це машиністи тепловоза, машиністи екскаватора, упорядники поїздів, слюсарі з ремонту рухомого складу, монтери колії, електрогазозварники, електрослюсарі, приймальники та інженерно-технічні працівники.

За три квартали 2021 року колективом цеху було відвантажено 3 474 396 тонн сировини (а це 49 701 вагон) та отримано понад 1 498 668 тонн вантажу (21 495 вагонів). І в цьому заслуга кожної зміни та служби залізничного цеху, які сумлінно працюють на загальний результат.

Загалом колектив залізничного цеху працює чітко, стабільно, професійно, як налагоджений механізм, та впевнено дивиться у майбутнє!

Правління ПрАТ «ЗЗРК» та профспілковий комітет щиро вітають залізничників комбінату з професійним святом та бажають їм не відступати від свого залізного правила: ритмічно працювати на благо нашого підприємства. Нехай усі шляхи та стріли будуть у правильному напрямку, завжди горить зелене світло будь-яким починанням та бажанням, а праця доставляє якнайбільше позитивних емоцій та цікавих моментів!

 

250