29.10.2021 Колектив АТЦ відзначає професійне свято

Колектив АТЦ відзначає професійне свято

В останню неділю жовтня (цього року вона випадає на 31 число) в Україні відзначається День автомобіліста та шляховика – свято всіх тих, для кого автомобіль та дорога – спосіб життя, хобі та улюблена робота.

На такому великому підприємстві, як ПрАТ «ЗЗРК», без автотранспорту обійтися просто неможливо. Доставка вантажів, перевезення працівників комбінату, безпосередня участь у виробничому циклі – все це вміло, точно, чітко та акуратно здійснює колектив автотранспортного цеху.

В АТЦ працюють 218 професіоналів – водіїв, спеціалістів, які обслуговують транспортні засоби, а також інженерно-технічних працівників. Кожен із них є прикладом відповідальності, відданості та любові до обраної справи.

Вся техніка АТЦ знаходиться на балансі трьох автоколон, кожна з яких має свій напрямок діяльності.

Автоколона № 1 здійснює перевезення пасажирів на роботу та додому. Також водії перевозять організовані групи дітей працівників комбінату до дитячих оздоровчих центрів та на різні заходи, відпочиваючих – на базу відпочинку «Гірник», працівників комбінату – на екскурсії, спортивні заходи тощо. На балансі автоколони перебувають 79 одиниць транспорту. Це автобуси МАЗ, Ікарус, ПАЗ, автомобілі ГАЗель, машини швидкої допомоги, а також легкові автомобілі.

Водії автоколони № 2 виконують доставку вантажів, перевезення породи на відвал та інші виробничі завдання. В арсеналі автоколони знаходяться 45 одиниць техніки. Це автомобілі МАЗ, БелАЗ, КрАЗ, КамАЗ, ГАЗ, а також тягачі та напівпричепи.

Автоколона № 3 здійснює переміщення та подачу вантажів на складі сипучих матеріалів цеху закладки, переміщення вантажів на ділянці ДСК та на відвалі порожніх порід, а також великогабаритних вантажів територією проммайданчика.

На балансі автоколони знаходиться 31 одиниця транспортних засобів (бульдозери, навантажувачі, екскаватори, автокрани, трактори та автовишки).

Також в АТЦ сумлінно працюють фахівці авторемонтної майстерні, завдання яких – забезпечити стабільну та ефективну роботу всього автотранспорту.

Неможливо уявити чітку та динамічну роботу АТЦ без жіночої половини колективу – диспетчерів, економіста, техніка з обліку, операторів АЗС, інженерів з організації та нормування праці, таксувальника, комірників, медсестер, прибиральниць. Завдяки злагодженості всіх підрозділів цех працює стабільно та з високими показниками.

Щороку автопарк АТЦ поповнюється новими транспортними одиницями. Цього року було придбано великовантажні самоскиди БелАЗ-7540В вантажопідйомністю 30 тонн та МАЗ-5550С3, які призначені для перевезення гірничої маси та різних сипучих вантажів, а також автогрейдер Sinomach-717H для обслуговування автомобільних шляхів.

За 9 місяців поточного року загальний пробіг автотранспорту становив 2 404 231 км, вантажообіг – 17 125 838 тонно-кілометрів, механізми відпрацювали загалом 25 248 мото-годин. Тож своє професійне свято колектив зустрічає з гарним результатом, піднесеним настроєм та оптимізмом.

Правління та профспілковий комітет ПрАТ «ЗЗРК» щиро вітають усіх водіїв з професійним святом і бажають успіхів у їхній нелегкій праці, щоб їхні транспортні засоби завжди були справними, всі повороти долі були лише на краще, а життєва дорога була рівною, довгою та цікавою!

 

Галерея

283