08.10.2021 Закон і інтереси підприємства для них – понад усе

Закон і інтереси підприємства для них – понад усе

8 жовтня в Україні відзначається День юриста – свято людей, які стоять на сторожі закону і для кого справедливість – понад усе.

Їх діяльність підпорядковане гаслу: знати право, служити праву, захищати право. Фахівці юридичного відділу ПрАТ «ЗЗРК» ніколи не відходять від цього золотого правила.

Юрист на підприємстві повинен бути не просто компетентним, він також повинен володіти багатьма особистісними якостями, без яких вести роботу на гідному рівні просто неможливо, – чесністю, принциповістю, відповідальністю, дипломатичністю, аналітичним складом розуму. В юридичному відділі ЗЗРК працюють саме такі фахівці. Всі вони вибрали професію за покликом серця.

Керує колективом досвідчений професіонал Світлана Сідлецька.

– Головне завдання, яке стоїть перед юристами комбінату, –- це захист прав та інтересів ПрАТ «ЗЗРК», –зазначає Світлана Олексіївна. – Фахівці відділу стежать за тим, щоб підприємство працювало відповідно до чинного законодавства. Документи всіх відділів і служб проходять перевірку юрвідділу, при необхідності ми надаємо юридичну допомогу структурним підрозділам. Вважаю, що найголовнішим результатом нашої роботи є відсутність спорів (в тому числі трудових) з боку працівників підприємства і контрагентів. Зазначу, що багато в чому завдяки професійній роботі юрвідділу комбінат завжди гідно проходить будь-яку перевірку контролюючих і правоохоронних органів.

Колектив відділу постійно підвищує свою кваліфікацію. В цьому році кожен юрисконсульт взяв участь більш ніж в 15 вебінарах, пройшов тестування і показав високий результат.

Правління та профспілковий комітет ЗЗРК від щирого серця вітають юристів з професійним святом і бажають їм стійкості, впевненості у власних силах, удачі та наполегливості у вирішенні поставлених завдань!

 

336