28.09.2021 На ДСФ встановлено нову дробарку

На ДСФ встановлено нову дробарку

У вересні на дробильно-сортувальній фабриці в корпусі дрібного дроблення була встановлена нова дробарка замість вже фізично зношеної. Ця дробарка має в своїй абревіатурі індекс «i», що свідчить про наявність ряду конструктивних удосконалень, які з'явилися в результаті напрацьованого досвіду експлуатації попередніх версій і спрямовані на збільшення надійності і ефективності.

Сучасна конусна дробарка СН870i, виготовлена шведською фірмою SANDVIK, повинна забезпечити безперебійну роботу фабрики, а значить, і підприємства в цілому.

Заміна дробарки СН870i проводилася в досить обмежених умовах і при діючому виробництві. Однак це не завадило виконати дані роботи вчасно і з гарною якістю.

Налагодженням електропостачання дробарки займалися фахівці ДСФ під керівництвом енергетика Олега Балукова, а допомагав їм у цьому інженер з налагодження й випробувань ЛАТП Олександр Остапенко.

Контроль за складанням механічної частини дробарки здійснювали старший механік ДСФ Микола Холоменюк і механік технологічної дільниці Євген Хижняк при безпосередній участі фахівців заводу-виробника. Монтаж обладнання виконала комплексна бригада дільниці № 2 ЦКПР (бригадир Євген Кисляк) і бригада з ремонту обладнання ДСФ (бригадир Андрій Новіков).

На даний момент вже завершені індивідуальні випробування обладнання і тепер дробарку чекає комплексне випробування під навантаженням.

 

304