28.09.2021 Привітали вихователів з професійним святом

Привітали вихователів з професійним святом

Щорічно 27 вересня в Україні відзначається одне з найсвітліших і найкращих свят – День працівників дошкільної освіти, або, простіше кажучи, День вихователя.

Саме вихователям ми довіряємо найцінніше, що у нас є, – наших дітей. І вони, немов другі мами, беруть малюків за руку і ведуть у великий світ, не втомлюючись відповідати в день на тисячі дитячих «чому?» і обдаровувати їх своєю ласкою і турботою.

ПрАТ «ЗЗРК» постійно доводить на ділі, що є соціально орієнтованим підприємством, для якого в пріоритеті була і залишається підтримка підростаючого покоління. З нагоди професійного свята працівників дошкільної освіти представники трудового колективу комбінату відвідали 5 дніпрорудненських дитячих садків, від чистого серця привітали вихователів і вручили подарункові сертифікати на спортивне обладнання.

Як відзначили вихователі, про такий подарунок вони мріяли давно, адже заняття спортом – одна з найважливіших складових повноцінного раз-витку дитини. Спорт сприяє фізичному формуванню тіла, становленню характеру і вчить взаємодіяти з однолітками. І тепер, завдяки турботі комбінату, заняття спортом в дитячих садах будуть проходити різноманітніше і веселіше.

 

Галерея

286