31.08.2021 Тобі, Україно, 180 мільйонів тонн руди!

Тобі, Україно, 180 мільйонів тонн руди!

29 серпня гірники Запорізького залізорудного комбінату видали на-гора ювілейну, 180-мільйонну, тонну руди з початку промислового видобутку.

Дмитро Колєсніков, Голова Правління – Генеральний директор ПрАТ «ЗЗРК»:

– 20 лютого 2015 року гірники ЗЗРК видали на-гора 150-мільйонну тонну руди з початку промислового видобутку. Знадобилося лише п'ять з половиною років, щоб скарбниця здобутків комбінату поповнилася ще однією трудовою перемогою: 29 серпня 2021 року було видобуто 180-мільйонну тонну руди!

Символічно, що новий гірницький рекорд було встановлено в дні, коли Україна святкувала 30-річчя своєї незалежності. Видобуток ювілейної тонни руди – це наш внесок в економіку країни, показник професіоналізму і згуртованості колективу, підтвердження його цілеспрямованості і надійності.

Успіхи нинішнього покоління працівників ЗЗРК – гідне продовження трудового подвигу ветеранів підприємства, які присвятили йому все своє життя і заклали міцний фундамент для стабільної роботи і розвитку комбінату.

Дякую трудовому колективу за сумлінну працю, ініціативу, наполегливість в досягненні поставлених завдань!

Упевнений: попереду нас чекають нові рекорди і 200-мільйонна тонна руди вже не за горами!

Сергій Левченко, в. о. начальника шахти «Експлуатаційна»:

– 180 мільйонів тонн... Саме стільки руди було видобуто гірниками Запорізького залізорудного комбінату за роки роботи підприємства.

Колектив шахти «Експлуатаційна» вніс вагомий вклад в це досягнення і пишається цим по праву! Злагоджена робота всіх дільниць і служб шахти, гірницька взаємовиручка, досвід і майстерність кожного члена трудового колективу привели нас до успіху. Я гордий, що працюю пліч-о-пліч зі справжніми професіоналами!

Шановні колеги! Бажаю всім вам міцного здоров'я, благополуччя, щастя і щоб після повернення зі зміни додому вас зустрічали радісні очі рідних і близьких людей. Гірницької удачі і твердої покрівлі над головою!

Ігор Козін, начальник дробильно-сортувальної фабрики:

– Будь-який рекорд або високе досягнення – це завжди результат командної роботи. Колектив дробильно-сортувальної фабрики вніс свою лепту у видобуток 180-мільйонної тонни руди, забезпечивши своєчасну переробку видобутої гірниками і виданої на-гора продукції.

Дякую колегам за сумлінну, злагоджену роботу, вміння оперативно і чітко діяти в будь-яких, навіть нестандартних, ситуаціях і професійно вирішувати поставлені завдання. А нашому підприємству бажаю нових трудових звершень та процвітання!

Сергій Назаренко, начальник залізничного цеху:

– Продукція Запорізького залізорудного комбінату завжди була затребувана споживачами, адже в Україні, та й у Європі теж, їй немає рівних за якістю. Коли я бачу рейки, по яких їдуть вдалину потяги, або металеві конструкції, з яких зроблені запорізькі мости, знаю: вони були відлиті на «Азовсталі» та Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча з нашої, білозерської руди.

Колектив ЖДЦ забезпечує безперебійне відвантаження залізорудної сировини на металургійні підприємства України і Європи, додаючи свій внесок до трудових досягнень ЗЗРК. Сьогоднішня подія – видобуток 180-мільйонної тонни руди – була б неможливою без нашої участі. Ми пишаємося тим, що причетні до нового трудового рекорду!

 

254