30.08.2021 Портфелі від ЗЗРК до 1 вересня – найкращий подарунок до початку навчального року

Портфелі від ЗЗРК до 1 вересня – найкращий подарунок до початку навчального року

За доброю традицією напередодні Дня знань діти співробітників ПрАТ «ЗЗРК», які готуються стати першокласниками, отримують в подарунок від підприємства свої перші головні шкільні атрибути – портфелі, вщерть наповнені канцтоварами.

26 серпня в Дніпрорудному на стадіоні «Гірник» в урочистій обстановці 182 майбутніх першокласника (99 хлопчиків і 83 дівчинки) отримали в подарунок красиві шкільні ранці.

Початок навчального року – це особливий час не тільки для школярів, але й для їхніх батьків, тому організатори заходу – дирекція з персоналу – постаралися влаштувати для працівників ЗЗРК і дітей яскраве сімейне свято. Спочатку маленьких жителів Дніпрорудного, Балок, Малої Білозерки, Тополиного, Орлянського, Відноженого та інших населених пунктів району розважали ростові ляльки. З ними дітвора весело водила хороводи і фотографувалася. Під час проведення свята на стадіоні працювала зона аквагриму, де на обличчях і руках всіх бажаючих майстри створювали надзвичайно красиві малюнки. До слова, ця зона користувалася величезною популярністю у дітлахів. Потім цікаві конкурси для учасників заходу організував аніматор, а справжній фокусник повів їх у світ магії та чаклунства.

– Ми не втомлюємося стверджувати, що діти – це найдорожче і найцінніше, що у нас є. Вважаємо, що провести для них свято на початку їхнього шкільного шляху дуже важливо. Ось чому 5 років тому на комбінаті ми заклали добру традицію: напередодні нового навчального року ЗЗРК дарує першокласникам шкільний ранець, наповнений необхідним канцелярським набором, – розповів директор з персоналу ПрАТ «ЗЗРК» Віталій Хрол. – Сподіваємося, цей подарунок стане не тільки символом першого, дуже важливого етапу в житті маленьких школярів, а й послужить хорошим стимулом в отриманні нових знань. Щиро віримо, що шкільне життя у дітей буде насиченим, а в щоденниках вони будуть носити тільки високі оцінки! Батькам бажаємо разом з дітьми ділити щасливі хвилини їхнього успіху і допомагати долати моменти труднощів.

Слід додати, що згідно з пунктом 7.3.3. колективного договору ЗЗРК щорічно надає допомогу на придбання шкільного приладдя багатодітним сім'ям працівників, а також одиноким матерям (батькам), які виховують дітей віком до 17 років включно. Цьогоріч матеріальну допомогу в розмірі 1,5 тис. грн на одного учня отримали 127 сімей працівників комбінату.

Вітаємо всіх батьків, чиї діти 1 вересня сядуть за парти, з Днем знань! Нехай вашим дітям буде легко і цікаво в навчанні, а їхні успіхи стануть предметом вашої особливої гордості!

 

Галерея

225