30.08.2021 Святкові дні пройшли у спортивному дусі!

Святкові дні пройшли у спортивному дусі!

23 серпня на стадіоні «Гірник» відбувся футбольний турнір «Суперкубок профкому». В цей день на полі зустрілися два головних суперника –збірні шахт «Експлуатаційна» і «Прохідницька».

З перших хвилин матчу відчувалося загострення пристрастей: вболівальники що є сили підтримували свої команди, а гравці на полі викладалися по максимуму. Гра була вкрай непередбачуваною: відчувалася перевага то однієї команди, то іншої. Передачі, атаки, динамічна гра прямо біля воріт суперника – все це дуже емоційно сприймалося вболівальниками, а після кожного точного попадання трибуна вибухала від потужного крику «го-о-о-ол!».

Два тайми по 45 хвилин кожен пролетіли просто непомітно, адже на футбольному полі дійсно було на що подивитися! Команди про-демонстрували хорошу фізичну підготовку і неймовірну згуртованість. У підсумку, після фінального свистка судді, рахунок склав 6:3 на користь команди шахти «Експлуатаційна».

По завершенні гри організаторами були визначені кращі гравці. Ними стали електрослюсар дільниці ДДК шахти «Експлуатаційна» Петро Нагаєць і прохідник дільниці №7 шахти «Прохідницька» Євген Сеник. Всі спортсмени отримали призи від профспілкового комітету ПрАТ «ЗЗРК», а також кубки та медалі. Але головне, що набули гравці в цей день, – це безцінний досвід і заряд позитивних емоцій!

Наступного дня, 24 серпня, спортивні змагання, які були приурочені до Дня Незалежності України, продовжилися в спортклубі комбінату «ПрофФіт». Тут свою майстерність на біло-чорних полях демонстрували 12 шахістів і 8 шашкістів. Кращими в шахах стали учень школи «Світоч» Олександр Ряхін, учень гімназії «Софія» Михайло Лаішевкін і гравець з Михайлівки Іван Хараман.

У шашках перемогу здобули постійний учасник турнірів Володимир Нікітін (служба охорони комбінату), Олександр Чупета (інженер-конструктор електромеханічного бюро проєктно-конструкторського відділу) і пенсіонер комбінату Євген Захаров.

Також в цей день відбувся турнір з пляжного волейболу, участь в якому взяли 6 команд. У цьому виді спорту кращими стали збірні команди «Тріада», «Україна» і «Ураган (ветерани)».

Всі переможці змагань були нагороджені цінними призами та кубками від організатора – профспілкового комітету ПрАТ «ЗЗРК».

 

Галерея

527