30.08.2021 Сучасна техніка в допомогу гірникам РМД

Сучасна техніка в допомогу гірникам РМД

25 серпня на комбінат надійшла нова допоміжна машина Multimec SF 060 фірми Normet, призначена для транспортування матеріалів в гірничих виробках і додатково оснащена зварювальним апаратом.

Транспортер Multimec має відмінні технічні характеристики. Його турбований двигун рідинного охолодження Deutz забезпечує чисту і ефективну роботу, дозволяє розвивати швидкість до 25 км/год по прямій і 9 км/год при підйомі по схилу.

Машина обладнана системою гідропідвіски переднього моста, яка значно покращує безпеку і комфорт водіння, зменшує втому. Така система підвіски знижує вплив вібрації коліс на кабіну і поліпшує керованість. Гідропідвіска забезпечує стабільність управління та збільшення швидкості руху машини, безпеку і комфорт водія і пасажира.

Нова, сертифікована за стандартами безпеки FOPS/ROPS кабіна оператора забезпечує чудовий огляд і зручність розміщення водія і пасажира. Кабіна забезпечує безпечну і зручну посадку і висадку. Дверні прорізи широкі, а поручні і нековзні сходинки розташовані максимально ергономічно. Приладова панель проста і зручна у використанні. Новий багатофункціональний дисплей (MID) відображає всі параметри роботи (швидкість, температура, тиск тощо) з можливістю їх запису для аналізу. Закрита засклена кабіна забезпечує зниження рівня шуму і комфорт руху.

Конструкція машини дозволяє отримати легкий доступ до всіх точок обслуговування, всі щоденні перевірки можуть виконуватися з рівня ґрунту.

У перспективі для експлуатаційного і обслуговуючого персоналу планується організувати навчання із залученням фахівців фірми Normet.

Multimec SF 060 поповнить парк ремонтно-механічної дільниці шахти «Експлуатаційна». Слід зазначити, що це вже другий транспортер в арсеналі дільниці (перша транспортна машина Multimec SF 060 надійшла рік тому).

– На дільниці проходить планова модернізація обладнання: нові транспортні машини приходять на зміну морально застарілим самохідним візкам ТУШ-1Б, що вичерпали свій ресурс, – розповів начальник РМД Віталій Чистяков. – Досвід експлуатації першої машини показав: Multimec SF 060 дозволив не тільки поліпшити умови праці наших гірників, а й досягти більшої продуктивності. Тому ми з нетерпінням чекаємо другу машину!

 

196