25.08.2021 Будівництво ДДК Вантажного ствола № 2 – на контролі у Генерального директора

Будівництво ДДК Вантажного ствола № 2 – на контролі у Генерального директора

18 серпня Генеральний директор ПрАТ «ЗЗРК» Дмитро Колєсніков провів виїзну нараду в шахті з метою контролю за ходом будівельних робіт на об'єктах Дробильно-дозаторного комплексу Вантажного ствола № 2.

Разом з технічним директором Андрієм Карнаухом, директором з виробництва Вадимом Ракшою, головним механіком комбінату Володимиром Новіком, головним енергетиком Дмитром Башинським і виконуючим обов'язки начальника шахти «Прохідницька» Олександром Усом керівник комбінату побував на горизонті 1 040 м. В даний час силами дільниці № 1 цеху капітальних і поточних ремонтів там ведеться монтаж рудного перекидача Вантажного ствола № 2.

Потім директор підприємства оглянув камеру дроблення на горизонті 1 065 м, де змонтовано живильник і грохіт живильника, а також конвеєрну галерею. Дмитро Колєсніков обговорив з фахівцями, що його супроводжували, етапи монтажу конвеєра  та інші деталі.
На горизонті 1 100 м предметом уваги керівництва комбінату стали змонтовані живильники і дозуючі пристрої.

Підводячи підсумки виїзної наради, Генеральний директор ПрАТ «ЗЗРК» Дмитро Колєсніков особливий акцент зробив на якості виконання робіт і дотриманні графіку будівництва, тому що від своєчасного введення в експлуатацію ДДК ВС-2 залежить стабільна і ритмічна робота підприємства в найближчій перспективі.

280