13.07.2021 Турнір з міні-футболу в залік Спартакіади

Турнір з міні-футболу в залік Спартакіади

10 липня на футбольному полі санаторію-профілакторію «Гірник» відбувся турнір з міні-футболу серед команд структурних підрозділів комбінату, який став заключним етапом XXII Спартакіади трудящих ЗЗРК.

Змагання проходили у двох групах гравців: у першій змагалися футболісти шахт «Експлуатаційна» і «Прохідницька», у другій майстерність володіння м'ячем демонстрували 6 команд малих цехів комбінату.

Спочатку в боротьбу вступили команди малих цехів, які були розподілені по двох підгрупах. У групі А запекла боротьба велася між гравцями управління, цеху капітальних і поточних ремонтів і цеху закладки виробленого простору в шахті. У групі Б на футбольному полі змагалися гравці ремонтно-механічного цеху, служби охорони і залізничного цеху.

Один за одним були зіграні футбольні матчі, в яких спортсмени демонстрували свої найкращі спортивні якості: швидкість, витривалість, вміння тримати футбольний м'яч і віддавати пас. Ігри були напруженими і видовищними, а за їх підсумками визначилися найсильніші команди. Ними стали команди управління, РМЦ, цеху закладки і залізничного цеху, які в підсумку і продовжили боротьбу за призові місця.

За почесне третє місце в півфіналі боролися команди залізничників і цеху закладки. Першими у вирішальному матчі рахунок відкрили гравці цеху закладки. Гол у ворота суперників надав їм впевненості в своїх силах, дозволив захопити ініціативу і реалізувати ще кілька гольових атак. У підсумку з рахунком 6:1 команда цеху закладки впевнено посіла третю сходинку п'єдесталу.

За перемогу у футбольному турнірі відчайдушно боролися команди ремонтно-механічного цеху та управління. У фінальному матчі вони розіграли серію пенальті, в якій трохи більше пощастило гравцям ремонтно-механічного цеху. З рахунком 4:1 вони гідно завершили змагання, ставши переможцями останнього етапу спартакіади, а команда управління в результаті стала срібним призером.

Далі місця розподілилися наступним чином: п'яте місце зайняла команда ЦКТР, шосте – футболісти служби охорони.

У другій частині змагань на футбольне поле вийшли вічні суперники – команди шахт «Експлуатаційна» і «Прохідницька». Як завжди, їх гра відрізнялася швидкістю і майстерністю, а експресії додавали захоплені крики уболівальників, які скандували кричалки, мотивуючи футболістів до активних дій на полі. Ініціативу в матчі відразу ж захопили гравці команди шахти «Прохідницька». Їх точні передачі і блискавичні атаки дозволяли раз по раз забивати голи в ворота суперників. Протистояння команд обох шахт було видовищним і вкрай напруженим, але футболістам шахти «Експлуатаційна» так і не вдалося забити жодного гола в ворота супротивників.

Таким чином, в першій групі з приголомшуючим рахунком 5:0 переконливу перемогу в змаганнях з міні-футболу здобула команда шахти «Прохідницька».

По завершенні змагань переможців та призерів турніру з міні-футболу привітали представники профспілкового комітету комбінату – голова профкому ПрАТ «ЗЗРК» Микола Пастушенко і його заступник Юрій Борисенко. Вони вручили гірникам кубки, медалі та пам'ятні подарунки, а вболівальники, в свою чергу, нагородили футболістів гучними оплесками.

Незважаючи на виснажливу спеку, заключний етап XXII Спартакіади трудящих ЗЗРК вдався на славу!

 

Галерея

354