25.06.2021 Відбулися загальні збори акціонерів

Відбулися загальні збори акціонерів

22 червня відбулись позачергові загальні збори акціонерів, на яких були розглянуті всі раніше заплановані питання порядку денного. Зокрема, акціонери і їх представники обговорили звіт зовнішнього незалежного аудиту фінансової звітності ПрАТ «ЗЗРК» за 2020 рік, затвердили заходи за результатами його розгляду, а також затвердили річний звіт підприємства за 2020 рік.

Крім того, на зборах було заслухано та затверджено звіт Наглядової ради за 2020 рік, узгоджено ряд контрактів на поставку руди, укладених ПрАТ «ЗЗРК», а також розглянуті інші питання.

В цей же день члени Наглядової ради, Голова Правління – Генеральний директор ПрАТ «ЗЗРК» Дмитро Колєсніков і член Правління – технічний директор Андрій Карнаух побували в Кирилівці, де зустрілися з головою селищної ради Іваном Малєєвим.

Як відомо, виробничі і соціальні об'єкти ЗЗРК розташовані в 2 районах Запорізької області – Василівському і Мелітопольському. Так, в смт Кирилівка Мелітопольського району знаходиться робоча здравниця комбінату – база відпочинку «Гірник».

ЗЗРК надає всебічну підтримку органам місцевого самоврядування на території своєї присутності і допомогу у вирішенні нагальних проблем. На цей раз Наглядова рада ухвалила рішення про виділення коштів на реалізацію соціальних проєктів в Кирилівській територіальній громаді. Голова Наглядової ради Петер Плани вручив сертифікат на суму 1 670 334 грн голові селищної ради Івану Малєєву, а він, у свою чергу, розповів членам Наглядової ради та керівникам ЗЗРК про перспективи розвитку курорту.

296