09.06.2021 Ще одне поповнення самохідного парку ЗЗРК

Ще одне поповнення самохідного парку ЗЗРК

Домогтися збільшення обсягів гірничих робіт неможливо без використання високопродуктивного обладнання. Це добре розуміють в ПрАТ «ЗЗРК».

Тому керівництвом комбінату було прийнято рішення про придбання в 2021 році низки нових самохідних машин.

3 червня парк гірничої техніки Запорізького залізорудного комбінату поповнився самохідним навантажувачем Scooptram ST1030 виробництва компанії Epiroc.

Як запевняє виробник, Scooptram ST1030 – кращий навантажувач для ведення робіт у великих шахтах, що використовується по всьому світу.

Вантажопідйомність ST1030 –10 тонн. Машина оснащена надійним двигуном американської компанії Cummins (це новий тип двигуна для нашого підприємства); електронними системами управління трансмісією і двигуном для плавного і точного перемикання передач; генератором великої потужності, а також безкамерними, гладкими, з надглибоким протектором шинами для роботи в умовах підземних виробок.

Навантажувач обладнаний закритою кабіною із склінням – просторою та ергономічною, яка забезпечує максимальну безпеку і зводить втому оператора до мінімуму за рахунок комфортабельного сидіння і кондиціонера. У кабіні є два джойстика для управління поворотом, підйомом стріли і перекиданням ковша.

На корпусі навантажувача встановлено жовтий проблисковий ліхтар, який вказує на те, що машина знаходиться в робочому режимі, а також є аудіовізуальна сигналізація заднього ходу.

За словами заступника головного механіка з нової техніки В'ячеслава Беспалка, навантажувач ST1030 після проходження всіх необхідних процедур надійде в розпорядження дільниці № 1 шахти «Прохідницька». З 7 червня для працівників дільниці, які будуть експлуатувати та обслуговувати нову машину, проводиться навчання за участю представників компанії Epiroc. Крім того, фахівцями комбінату будуть виконані креслення ковша та інших витратних елементів, що дозволить в подальшому виготовляти їх власними силами в умовах ремонтно-механічного цеху або на українських підприємствах.

 

Галерея

878