02.06.2021 ЗЗРК підтримує талановиту молодь і розвиток інклюзивної освіти

ЗЗРК підтримує талановиту молодь і розвиток інклюзивної освіти

31 травня традиційне свято останнього дзвоника об'єднало на шкільних подвір'ях учнів, педагогічні колективи, батьків і гостей навчальних закладів.

На заходах в підшефних школах були присутні і керівники структурних підрозділів ПрАТ «ЗЗРК», що вручили грошові премії учням, які є переможцями і призерами олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань районного, обласного та всеукраїнського масштабів.

Разом з директорами шкіл Світланою Притулою (гімназія «Софія»), Тетяною Розумейко (школа «Світоч»), Людмилою Герасименко (школа «Талант») та Іриною Башковою (Балківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів) в церемонії нагородження взяли участь начальник шахти «Експлуатаційна» Костянтин Каратанас, начальник шахти «Прохідницька» Сергій Левченко, начальник цеху капітальних і поточних ремонтів Ігор Попович та начальник ремонтно-механічного цеху Олександр Сидоренко.

Слід зазначити, що підтримка талановитої молоді – один із пріоритетів соціальної політики ПрАТ «ЗЗРК».

*  *  *

Ранок 1 червня в школі «Світоч» почався з несподіваного, приємного сюрпризу. В рамках робочого візиту начальник управління соціальної сфери комбінату Антон Козирєв привітав дітей і педагогів із закінченням навчального року та з Міжнародним днем захисту дітей, а також передав від колективу ПрАТ «ЗЗРК» подарунок – п'ять м'яких пуфів в ресурсну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами, яка створена в рамках впровадження в школі інклюзивної освіти.

Учні школи відразу ж протестували пуфи і залишилися від них в захваті.

*  *  *

У сучасному світі, як ніколи гостро, стоїть питання безпеки.

Піклуючись про безпеку дітей, адміністрація Дніпрорудненської школи «Світоч» ухвалила рішення встановити систему зовнішнього відеоспостереження і звернулася до керівництва ПрАТ «ЗЗРК» з проханням про допомогу у вирішенні даного питання.

«Установка відеоспостереження в навчальному закладі – стовідсоткова гарантія спокою для батьків», – вважають на комбінаті, тому 1 червня в школі були встановлені камери зовнішнього відеоспостереження.

*  *  *

1 червня активісти Молодіжної організації запорізьких гірників (М.О.З.Г.) спільно з фахівцем із соціальної роботи Центру соціального обслуговування Дніпрорудненської міської ради Тетяною Панько за підтримки Генерального директора ПрАТ «ЗЗРК» Дмитра Колєснікова та директора з персоналу Віталія Хрола привітали дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з малозабезпечених сімей з Міжнародним днем захисту дітей.

На адресу маленьких жителів Дніпрорудненської громади в цей день звучали теплі слова привітань і побажання миру, добра, любові та здійснення всіх бажань. Кожна дитина отримала подарунок для розвитку творчих здібностей (картину за номерами), а після урочистої частини діти із задоволенням подивилися мультфільм про пригоди Міккі Мауса.

День захисту дітей – це нагадування дорослим про те, що на нашій планеті все дівчатка і хлопчики повинні бути щасливі. Навіть найменші зусилля дорослих здатні запалити іскорки в маленьких дитячих очах. Завдання дорослих – оточувати дітей любов'ю, турботою і увагою, віддаючи їм тепло своїх сердець. Давайте пам'ятати, що діти – наше майбутнє.

 

Галерея

836