27.05.2021 З Днем хіміка!

З Днем хіміка!

30 травня співробітники вимірювальної фізико-хімічної лабораторії (ВФХЛ) і санітарно-технічної лабораторії (СТЛ) відзначають своє професійне свято – День хіміка.

В умілих руках хіміків ВФХЛ реактиви, знайомі нам ще зі шкільної лави, вступають в хімічні реакції один з одним з головною метою: точно визначити основний показник товарної продукції – процентний вміст заліза в руді. Робота у них дуже відповідальна, адже якість залізорудної продукції, яка щодня відправляється споживачам, багато в чому визначає конкурентоспроможність підприємства в цілому.

А лаборанти СТЛ виконують відбори і аналіз проб стічних, питних і природних вод; перевірку якості технічних масел і багато іншого (всього СТЛ контролює 137 фізичних та хімічних показників!).

На Запорізькому залізорудному комбінаті прийнято вважати, що в кожній тонні видобутої залізної руди є частка праці кожного з його співробітників. Не виняток і фахівці в галузі хімії – повелителі молекул в царстві колб і пробірок.

Правління та профспілковий комітет вітають хіміків з їх професійним святом, дякують за сумлінну працю і відповідальне ставлення до роботи і бажають щастя, міцного здоров'я та оптимізму!

 

Галерея

566