17.05.2021 Точно в ціль!

Точно в ціль!

Після тривалої перерви в ХХII Спартакіаді трудящих ПрАТ «ЗЗРК», викликаної карантинними обмеженнями, 15 травня в спортивному залі ПК «Гірник» відбулися змагання з гри в дартс, які стали довгоочікуваною подією для працівників комбінату.

У спортивному протиборстві взяли участь 9 команд, які були розподілені по групах. У перший групі змагалися гравці шахт «Прохідницька» і «Експлуатаційна», у другій – спортсмени з цеху закладки, дільниці підготовки виробництва, управління, РМЦ, ЦКПР, ДСФ і служби охорони.

Турнір з дартсу відбувся поза заліком спартакіади – з метою підтримки бойового духу і азарту гірників. В цей день в спортивному залі вирували пристрасті. Учасники змагань захоплено цілилися в мішень, намагаючись потрапити в «десятку». У підсумку в першій групі з рахунком 61:60 перемогу здобула команда шахти «Прохідницька». Серед малих цехів призові місця розподілилися наступним чином: найбільш влучними виявилися спортсмени ДСФ, друге місце зайняла команда служби охорони, замкнули трійку переможців гравці з РМЦ.

Переможці та призери гри в дартс отримали кубки, медалі та пам'ятні призи від профспілкового комітету ПрАТ «ЗЗРК».

 

Галерея

389