02.04.2021 З Днем геолога!

З Днем геолога!

В даний час до складу геологічної служби комбінату, очолюваної головним геологом Русланом Колотієвським, входять відділ головного геолога і геологічні відділи шахт «Експлуатаційна» і «Прохідницька» на чолі з Олексієм Романцовим і Сергієм Московцевим.

 Тут працюють фахівці різних професій – геологи, гідрогеологи, геофізики, техніки-картографи, оператори геофізичного випробування, гірники на геологічних роботах.

Всі вони справжні професіонали, здатні вирішувати найскладніші завдання, в числі яких своєчасна підготовка розвіданих запасів, а також всебічне геологічне обслуговування гірничих робіт з метою забезпечення технічно правильної і економічно доцільної експлуатації родовища.

У ЗЗРК, і у геологів комбінату є перспективи на багато десятиліть. Попереду перед ними стоять великі і складні завдання, адже відпрацювання Південно-Білозерського родовища намічене до глибини 1 540 м, а розвиток і відпрацювання Переверзівського родовища – до глибини 840 м.

У першу неділю квітня в Україні відзначається День геолога. Правління та профспілковий комітет ПрАТ «ЗЗРК» вітають колектив геологічної служби підприємства з професійним святом і щиро бажають всім доброго здоров'я, щастя, благополуччя, нових професійних досягнень і успіхів!

 

Галерея

252