29.03.2021 Естафету ХХІІ Спартакіади трудящих ЗЗРК продовжив турнір з настільного тенісу

Естафету ХХІІ Спартакіади трудящих ЗЗРК продовжив турнір з настільного тенісу

Траєкторія польоту, кут нахилу і сила удару – все це про настільний теніс, один з традиційних видів спорту, включений в програму Спартакіади трудящих ЗЗРК.

27 березня в спортивному залі Палацу культури «Гірник» естафету ХХІІ Спартакіади трудящих ЗЗРК продовжив турнір з настільного тенісу. У ньому змагалися дві групи гравців: в першій – боролися за першість тенісисти шахт «Експлуатаційна» і «Прохідницька», у другій групі запеклу боротьбу демонстрували вісім команд малих цехів комбінату.

Традиційно турнір проводився за круговою системою: три партії – до двох перемог, рахунок – до 11 очок. Віталися спритність рук і швидкість реакції, успіх визначала техніка гри.

У першій групі одвічну суперечку про те, хто очолить турнірну таблицю спартакіади, вирішували шестеро тенісистів: Артем Дунаєнко, Ігор Кузь-мін і Вадим Канцурак (шахта «Прохідницька») і Роман Аннушканс, Віталій Недялков і Олексій Івашков (шахта «Експлуатаційна»). На одному по-диху відіграли спортсмени три партії турніру. Кожна з них – це відточений, впевнений стиль гри, всілякі хитрощі, закручені удари і напружений темп. Цього року фортуна була на боці гравців шахти «Прохідницька», які з різницею в одне очко здобули перемогу над суперником. Чемпіони минулого сезону – тенісисти шахти «Експлуатаційна» – зайняли другий щабель п'єдесталу.

Як виявилося, не менше теніс люблять і робітники малих цехів. Незважаючи на те, що суперники добре знайомі і знають стиль гри один одного, кожен новий турнір – це нові емоції, новий досвід і завжди наполеглива боротьба. Цього року змагання в другій групі пройшли без сюрпризів. Першість в тенісі зберегла за собою команда автотранспортного цеху, на другому місці знову опинилися тенісисти управління, замкнула трійку лідерів команда цеху закладки виробленого простору в шахті.

Четверта, п'ята, шоста, сьома і восьма позиції у команд ремонтно-механічного цеху, служби охорони, цеху капітальних і поточних ремонтів, залізничного цеху і дробильно-сортувальної фабрики відповідно.

Щиро дякуємо всім учасникам турніру за гарну гру і яскраві емоції. Бажаємо нових, гучних перемог!

Галерея

244