19.03.2021 З турботою про комфорт мешканців

З турботою про комфорт мешканців

Практично в центрі Дніпрорудного, на проспекті Ентузіастів, знаходяться дві дев'ятиповерхівки (№ 17 і 19) – охайні, з доглянутою територією.

Це відомчі гуртожитки Запорізького залізорудного комбінату. Їх обслуговуванням займається колектив житлово-експлуатаційної дільниці ЗЗРК на чолі з Володимиром Ляхом. Про комфорт трудящих комбінату, які проживають в гуртожитках, піклуються бригадир з правом видачі нарядів – електрик Олег Чехлатий, слюсарі-сантехніки Олег Момот та Дмитро Таринін, комірник Любов Супрун, прибиральник приміщень Любов Школова і технік з обліку Світлана Ісакова.

На дільниці створені місця для людей з інвалідністю, вони складають значну частину колективу (146 осіб) і вносять чималий внесок в спільну справу (працюють швейцарами, виконують кур'єрські доручення і розклеюють оголошення, беруть участь у прибиранні прилеглої території).

21 березня колектив житлово-експлуатаційної дільниці відзначає професійне свято – День працівників житлово-комунального господарства. Правління та профспілковий комітет бажають колективу ЖЕД отримувати задоволення від своєї роботи і щодня чути подяки від мешканців!

325