27.01.2021 Зимова негода не страшна, якщо до неї готуватися

Зимова негода не страшна, якщо до неї готуватися

Будь-які погодні явища не страшні, якщо до них готуватися заздалегідь. В автотранспортному цеху ПрАТ «ЗЗРК» (начальник Іван Баршак) до підготовки до роботи в осінньо-зимових умовах поставилися серйозно: і снігоприбиральна техніка була напоготові, і запас посипного матеріалу був створений.

Перший рясний сніг випав 9 січня, а 13 січня Запорізьку область накрив циклон – було оголошено штормове попередження. Утримання в робочому стані міських автодоріг, закріплених за комбінатом, в ці та наступні дні забезпечили водії снігоприбиральних машин.

У Дніпрорудному на піскорозкидачі з відвалом працював Геннадій Сокіл в парі з Юрієм Тараненко, які вже о 4 ранку (а іноді й раніше) виїжджали на маршрут, а допомагав їм машиніст екскаватора Олександр Гіляновський. Вже до 6 ранку вони встигали розчистити центральні вулиці міста – Нижню, Центральну, Набережну, Шахтарську (тобто практично все місто по периметру), щоб автобуси, що доставляють персонал ЗЗРК на проммайданчик, могли безперешкодно проїхати. Вони також чистили і посипали під'їзди до Дніпрорудненської міської лікарні.

Розчищення і посипання доріг на проммайданчику комбінату забезпечували Геннадій Волик, Ігор Яценко та інші водії.

Зима ще не закінчилася, ніхто не застрахований від погодних сюрпризів. Тому, незважаючи на потепління, в АТЦ зберігають готовність протистояти зимовій негоді.

 

Галерея

561