21.12.2020 День енергетика – свято людей, без яких темно і холодно

День енергетика – свято людей, без яких темно і холодно

Електроенергія – один з головних ресурсів на планеті Земля. Але сама по собі електрика марна – її потрібно контролювати, направляти в потрібне русло, змінювати, модифікувати. Все це справа рук енергетиків. 22 грудня вони відзначають своє професійне свято – День енергетика.

Цього року енергетиками комбінату зроблено чимало. Так, силами фахівців шахти «Прохідницька», енергоцеху, ЛАТП, ВКБіР і підрядних організацій побудовано тимчасовий розподільчий пристрій 6 кВ пром-майданчику Південного вентиляційного ствола № 2.

У 2020 році була введена в експлуатацію підстанція свердловини 1ПТ. Там же змонтована компресорна станція Mattei (Італія) продуктивністю 15 м3/хв – для забезпечення стисненим повітрям.

На завершальній стадії знаходиться проект «Реконструкція ПрАТ«ЗЗРК». Електропостачання підземних робіт із застосуванням глибокого введення напругою 35кВ». Підрядником (ДП «Дніпрогіпрошахт») закінчено проектування диспетчеризації і систем безпеки. Здана в експлуатацію підстанцію Центрального сліпого ствола № 2, підготовлені до введення 4 трансформатора потужністю 2 500 кВА і кабельні лініі 35 кВ.

Побудовані і здані в експлуатацію Центральна підземна підстанція, Центральна розподільча підстанція і двухсвітлова сигналізація горизонту 1 040 м.

Найбільші завдання, намічені на найближчу перспективу, – завершення робіт з енергопостачання глибоких горизонтів (нижче гор. 940 м), а також заміна котла ДКВР-10/13 на дільниці «Котельня» енергоцеху на сучасний газовий котел.

У планах енергослужби – модернізація електродвигунів підйомних установок № 3 і № 4; монтаж і введення в експлуатацію тиристорного електроприводу на підйомних установках № 4 і № 5 тощо.

З нагоди Дня енергетика від щирого серця вітаємо енергетиків з професійним святом і бажаємо всім здоров'я, тепла, світла і невичерпної енергії!

 

Галерея

920