18.11.2020 ЗЗРК – ДІК: новий спортивний зал до Дня студента

ЗЗРК – ДІК: новий спортивний зал до Дня студента
В Міжнародний день студента, який відзначили 17 листопада, в Дніпрорудненському індустріальному коледжі відбулося урочисте відкриття відновленого спортивного залу.

У цьому важливому заході взяли участь і представники ПрАТ «ЗЗРК», бо саме комбінат надав допомогу у проведенні ремонтних робіт. Директор  коледжу Наталія Новік разом з начальником цеху капітальних і поточних ремонтів Ігорем Поповичем і заступником голови профспілкового комітету Юрієм Борисенко перерізали символічну червону стрічку, привітали студентів з їх професійним святом, побажали здоров'я,  оптимізму, високих досягнень у спорті і навчанні. 

В цей святковий день у спортивному залі пройшли показові змагання з баскетболу і волейболу між студентами 2–3 курсів. Підтримували спортсменів запальними спортивними танцями студентки 1–3 курсів. Змагання пройшли у позитивній, дружній атмосфері, а на завершення всі учасники отримали нагороди.                         

Адміністрація ДІК на чолі з директором коледжу Наталією Новік висловила щиру подяку ПрАТ «ЗЗРК» за допомогу у виконанні ремонту спортивного залу та постійну всебічну підтримку закладу.

 

Галерея

1274