16.11.2020 Вони допомагають нам залишатися на зв'язку

Вони допомагають нам залишатися на зв'язку
Щорічно 16 листопада в Україні відзначається День працівників радіо, телебачення і зв'язку. На ЗЗРК також є фахівці, які забезпечують надійний зв'язок всіх структурних підрозділів. Це колектив дільниці електрозв'язку та технологічної диспетчеризації.

Ця дільниця була створена в період будівництва комбінату (10 серпня 1967 року), оскільки без телефонного зв'язку просто неможливо собі уявити взаємодію учасників будівництва та вирішення першочергових завдань. Зараз же телефонна та інші мережі розкинулися на сотні кілометрів і зв'язали тисячі абонентів: на даний момент дільниця обслуговує 5 телефонних станцій (а це понад 1 600 номерів), близько 2 000 телефонних апаратів, 110 радіостанцій, понад 160 радіоточок і 200 гучномовців, більше 200 абонентів корпоративного зв'язку мобільного оператора, приблизно 25 км волоконно-оптичних ліній, близько 150 мідних ліній зв'язку, а також обладнання ІР-телефонії, комутатори, систему часофікації тощо. І все це – в компетенції 14 осіб, які працюють на дільниці. Керує колективом грамотний і досвідчений фахівець Євген Гудков.

Правління та профспілковий комітет комбінату вітають зв'язківців з їх професійним святом і бажають міцного здоров'я, успіхів у праці, сімейного благополуччя!

На нашому підприємстві є ще працівники, від яких залежить безперебійний зв'язок із гірниками, які працюють в шахті. Це підземні електрослю-сарі (слюсарі) чергові та з ремонту устаткування електромонтажної дільниці шахти «Експлуатаційна» Олексій Кукушкін, Владислав Платонов, Андрій Тарасенко, електрогазозварник Андрій Платонов; підземні електрослюсарі відділу головного енергетика шахти «Прохідницька» Андрій Гераськин, Сергій Сердюк, Андрій Черненко, Роман Скутельник, Олександр Ридванський і Володимир Смирнов. Саме вони обслуговують лінії зв'язку на горизонтах, усувають всі несправності, гарантують гарну якість зв'язку між поверхневими і підземними групами і багато іншого. Спаси-бі за їх таку важливу працю, адже завжди залишатися на зв'язку – безцінно! 

 

1366