04.11.2020 Наш внесок у боротьбу з пандемією

Наш внесок у боротьбу з пандемією

З початку пандемії коронавіруса у Дніпрорудненській багатопрофільній міській лікарні на лікуванні з діагнозом COVID-19, підтвердженим ПЛР-тестом, знаходилося 115 осіб. За даними на 3 листопада, в медустанові лікується 21 пацієнт (6 – з Енергодара, 4 – з Михайлівського району, 6 – з Василівського району, 3 – з Дніпрорудного, 1 – з Кам'янки-Дніпровської, 1 – з Великої Білозерки). Тринадцять з них є кисневозалежними, четверо знаходяться в реанімації.

Лікарі роблять все можливе для надання допомоги хворим, часто піддаючи ризику і своє власне здоров'я. За словами директора лікарні Юрія Абросимова, вже 10 його підлеглих перенесли це захворювання. Медперсонал дійсно знаходиться на передовій боротьби з пандемією, і це не просто пафосні слова, а щоденна важка праця. 

Розуміючи це, Запорізький залізорудний комбінат надає всебічну допомогу колективу ДМГБ. Зокрема, в жовтні Правління ПрАТ «ЗЗРК» виділило 76 тис. грн для придбання двох компресорних установок СБ4-8.ОLD10HK потужністю 70 л/хв при тиску 7 бар. Компресори оперативно придбали і передали лікарні.

Як розповів Юрій Абросімов, в даний час обладнання змонтовано і в будь-який момент може бути використано для надання кваліфікованої допомоги пацієнтам в умовах відділення реанімації.

Вручаючи компресори, технічний директор ПрАТ «ЗЗРК» Андрій Карнаух передав колективу ДБМЛ слова підтримки від Генерального директора комбінату Дмитра Колєснікова і висловив від імені підприємства готовність і надалі надавати лікарям необхідну допомогу.

 

1608