04.11.2020 Їхній шлях - сталева колія

Їхній шлях - сталева колія

4 листопада разом з усіма залізничниками України відзначили своє професійне свято і трудівники сталевих магістралей залізничного цеху ПрАТ «ЗЗРК».

У залізничному цеху працюють представники різноманітних спеціальностей – інженери, електромеханіки, машиністи тепловозів, складачі поїздів, прийомоздавальники, слюсарі з ремонту рухомого складу, монтери колій, електрогазозварники, електрослюсарі. Але всіх їх об'єднує любов до справи свого життя.

Хоча залізничний цех багато в чому залежить від роботи шахт, але саме він замикає технологічний ланцюжок всього виробничого процесу підприємства. Від того, наскільки своєчасно і в якому обсязі залізничники виконають відвантаження видобутої продукції споживачам, залежить кінцевий результат роботи залізорудного комбінату.

Становлення залізничного цеху починалося в кінці 60-х минулого століття з одного невеликого тепловоза ТГМ-1 та екскаватора з місткістю ковша в 2,5 м3. Незважаючи на те, що в 1969 році ЗЗРК продовжував будуватися і ще не був введений в дію, залізничниками вже було відвантажено близько 18 тисяч тонн залізної руди для запоріжсталівців. Сьогодні транспортний парк цеху налічує 6 тепловозів, 6 екскаваторів, залізничні, козлові і мостові крани і мобільний гідравлічний перевантажувач Sennebogen. Наявність техніки дозволяє професійному колективу щодоби формувати по 4 маршрути (від 203 до 205 вагонів з рудою). Таким чином, щорічно по сталевих магістралях до споживачів відправляється понад 4,5 млн тонн залізорудної продукції.

Залізничний цех успішно справляється з поставленими завданнями і по праву може пишатися високими виробничими показниками. Так, за 10 місяців поточного року колективом відвантажено споживачам 3 806,3 тис. тонн залізорудної продукції, що становить 100,7 % від бізнес-плану.

Правління та профспілковий комітет ПрАТ «ЗЗРК» вітають колектив залізничного цеху комбінату з професійним святом! Дорогі колеги, дякуємо вам за працю, за витримку, за надійність і вірність своїй справі. Нехай у вашій роботі вантажообіг збільшується і ніколи не буде простою. Всім удачі і зростання добробуту!

 

Галерея

1766