02.11.2020 Підготовчі роботи з будівництва Південного вентиляційного ствола № 2 тривають

Підготовчі роботи з будівництва Південного вентиляційного ствола № 2 тривають

Раніше ми повідомляли про початок виконання підготовчих робіт з будівництва Південного вентиляційного ствола № 2, який забезпечить провітрювання Переверзівського родовища, дозволивши тим самим вивести його на проектну потужність видобутку в 1,5 млн тонн на рік.

Зокрема, навесні було виконано ряд підготовчих робіт на будмайданчику та облаштовано котлован під буріння заморожуючих свердловин і забивання опорних паль під тимчасовий копер. А в червні було підписано договір між ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» і ТОВ «Корум Шахтспецбуд» про виконання комплексу робіт з будівництва Південного вентиляційного ствола № 2 в позначках 0–355 м з проммайданчиком.

Нині підготовчі роботи з будівництва Південного вентиляційного ствола № 2 тривають. Як розповів директор з будівництва та реконструкції ПрАТ «ЗЗРК» Павло Мірошниченко, в даний час виконуються проектні роботи, завозиться необхідне для ведення робіт обладнання та матеріали, на будівельному майданчику встановлюються підсобні приміщення, облаштовано тимчасову під'їзну дорога від Переверзівського ствола до майбутнього Південного вентиляційного ствола № 2.

Крім того, змонтовані необхідні тимчасові комунікації і встановлена тимчасова електропідстанція, покликана забезпечити проммайданчик ствола електроенергією на час проведення будівельно-монтажних робіт. Роботи по влаштуванню тимчасової під'їзної дороги виконала підрядна організація ТОВ «Ентелі», монтаж тимчасової підстанції – ТОВ «Електра». Взаємодію з підрядниками і контроль за якістю виконання робіт здійснює відділ із будівництва і реконструкції комбінату.

 

956