02.11.2020 На ЗЗРК створений додатковий медичний пост

На ЗЗРК створений додатковий медичний пост

У зв'язку зі складною епідемічною ситуацією в країні і на підприємстві в тому числі (в жовтні COVID-19 торкнувся і працівників ПрАТ «ЗЗРК») зросло навантаження і на медичний персонал комбінату.

– З метою недопущення поширення коронавірусу, згідно з протоколом № 16 наради оперативного штабу, вжито додаткових профілактичних заходів: в будівлі адміністративного корпусу шахти «Експлуатаційна» організовано роботу другого медичного поста, – повідомила завідуюча фельдшерським пунктом Алла Тищенко.

За її словами, додатковий медичний пост створений для проведення температурного скринінгу працівникам цехів, в яких були виявлені випадки захворювання COVID-19. Відзначимо, що керівництво ПрАТ «ЗЗРК» і відділ з охорони праці з усією відповідальністю підійшли до організації роботи додаткового медичного поста. Для забезпечення ефективного проведення передзмінного медичного огляду до роботи залучено медичний персонал санаторію-профілакторію «Гірник». Одинадцять медичних сестер позмінно забезпечують цілодобове чергування. Їх завдання – проводити обов'язковий щоденний температурний скринінг працівникам, які контактували з хворими на коронавірус. При виявленні співробітника з підвищеною температурою або з ознаками респіраторного захворювання медсестра негайно видає йому направлення на обстеження в медичний заклад, паралельно складаючи список контактних осіб. В кінці зміни список надсилається до відділу охорони праці.

 

Турбота про здоров'я колективу – наш прямий обов'язок. Для якісного моніторингу стану здоров'я колективу медичний пост обладнаний необхідними приладами. Тут є пульсоксиметр (прилад визначає наявність кисню в крові, рівень якого, як відомо, при пневмонії знижується), бактерицидна лампа, дезінфектори, безконтактний термометр. Давайте не забувати, що ніхто не подбає про наше здоров'я так, як ми самі. Закликаю всіх: носіть маски, дотримуйтеся соціальної дистанції, використовуйте антисептики і мийте руки. Ситуація серйозніша, ніж будь-коли з початку епідемії, на кону ваше життя і життя ваших близьких!

Алла Тищенко, завідуюча фельдшерським пунктом.

1181