02.11.2020 ONRAM б'є рекорди

ONRAM б'є рекорди

Дільниця № 1 шахти «Прохідницька», керує якою Анатолій Ананко, не дарма є першою – у скарбничці її рекордів з'явилося ще одне значуще досягнення. Так, минулого місяця бригада бурильників досягла серйозної відмітки при бурінні глибоких розвідувальних свердловин з відбором керна (проби) – 420 метрів. До цього максимальна глибина свердловин, яку досягав при бурінні колектив бригади, становила 410 метрів.

Геологорозвідувальні роботи ведуться за допомогою верстата алмазного колонкового буріння ONRAM 1000/3. Ця бурова установка не нова, але відрізняється високою продуктивністю і надійністю, а також незамінна під час буріння геологорозвідувальних свердловин. До слова, на нашому комбінаті цей верстат в єдиному екземплярі. Працюють на ньому справжні професіонали, які пройшли профільне навчання і вже мають чималий досвід роботи. Керує бригадою машиніст бурової установки Роман Солтис. Під його керівництвом фахівці пробурюють в місяць більше 100 п. м свердловин. Всього в бригаді 9 осіб, які представляють собою успішний тандем досвіду, мудрості і молодості. Серйозні навички роботи мають машиністи бурових установок Сергій Гардиманенко, Дмитро Гришко, Михайло Павленко, Андрій Ющенко. Більш молоду, але не менш досвідчену гвардію бурильників представляють Максим Василевський, Андрій Соболь, Дмитро Синельщиков і Василь Сергієнко.

Через складність геологорозвідувальних робіт установка ONRAM потребує постійного обслуговування. Деякі з профілактичних і ремонтних заходів бурильники виконують своїми силами, проте левова частина робіт лягає на плечі слюсарної групи дільниці № 1. І фахівці зі своєю роботою справляються якісно і оперативно.

На даний момент бурова установка ONRAM 1000/3 знаходиться на горизонті 340 м Переверзівського родовища, проте вже в недалекому майбутньому роботи на ній триватимуть на горизонті 1 040 м по штреку висячого боку (маркшейдерська відмітка 12с) Південно-Білозерського родовища. План є, а значить потрібно його виконувати!

 

1609