02.11.2020 Дільниця підготовки виробництва: дві п'ятірки в атестаті життя – за відмінну роботу і професіоналізм!

Дільниця підготовки виробництва: дві п'ятірки в атестаті життя – за відмінну роботу і професіоналізм!

Поряд з молодими підрозділами на ЗЗРК вельми успішно функціонують і цехи-ветерани, які вступили до роботи ще в 60-і роки минулого століття. Один з них – дільниця підготовки виробництва, яка 30 жовтня відзначила гарну ювілейну дату – 55 років.

Практично будь-який вантаж, який прибуває на комбінат, спочатку відправляється на склади ДПВ, а вже звідти переміщається в призначений пункт. Працівники дільниці проводять облік матеріалів, забезпечують їх вивантаження, належне і надійне зберігання, а також вчасне відвантаження по цехах. Однак це далеко не єдиний напрямок роботи ДПВ. Ще одна велика і важлива задача – підготовка необхідних матеріалів для подальшого їх використання. Це розпилювання лісу, виготовлення виробів за наданими ескізами, нарізка металу заданих параметрів і обсягів, зварювання труб тощо. Іншими словами, саме фахівці ДПВ готують в потрібній кількості, з відповідною гарною якістю і в заданий термін необхідні матеріали для подальшої роботи інших структурних підрозділів комбінату.

На даний момент в розпорядженні дільниці 8 великих складів, де міститься більше 10 тисяч одиниць ТМЦ. Якщо раніше ДПВ приймала і розвантажувала 2–3 машини в день, то зараз щодня з вантажем різного роду на склади прибуває від 8 до 12 машин. Зросли й інші обсяги: на дільниці в середньому щомісяця переробляється 250 кубометрів лісу, який використовується в шахті і на поверхні, а також близько 150 тонн металопрокату. Весь цей фронт роботи успішно освоюють 50 осіб, які числяться в штаті.

До свого дня народження ДПВ підійшла з хорошим робочим настроєм і з високими показниками. Красива дата – 55 років – це поставлені в атестаті життя дві відмінні оцінки за плідну роботу і за професіоналізм всього колективу.

 

Всі досягнення – це, перш за все, заслуга наших працівників, які націлені на гарний результат. Кожен знаходиться на своєму місці і є справжнім професіоналом у своїй сфері. Якщо ж хтось іде на заслужений відпочинок, то залишає після себе достойну зміну. Я дуже задоволений нашим злагодженим колективом, який демонструє цілеспрямованість, оптимізм і бажання проявити себе на робочих місцях. З такими людьми дуже комфортно працювати і будувати сміливі плани!

Олег Шевченко, начальник ДПВ.

Галерея

1531