23.10.2020 Керівництво Державної служби України з питань праці побувало на ЗЗРК

Керівництво Державної служби України з питань праці побувало на ЗЗРК

Кажуть, Білозерська магнітна аномалія була виявлена в середині минулого століття тому, що серйозно впливала на показання авіаційних приладів літаків, що пролітали над її територією. Через десятиліття Запорізький залізорудний комбінат продовжує, як магніт, притягувати до себе тих, кого цікавить гірницька праця. І це не випадково, адже на підприємстві застосовуються новітні технології та використовується найсучасніша гірнича техніка.

Переконатися в цьому змогли і керівники Державної служби України з питань праці, які 22 жовтня відвідали комбінат з робочим візитом.

Генеральний директор ПрАТ «ЗЗРК» Дмитро Колєсніков, технічний директор Андрій Карнаух і директор з охорони праці Юрій Бодосов розповіли гостям про технології видобутку залізної руди, виробничі досягнення колективу і плани на перспективу.

Після цього тимчасово виконуючий обов'язки Голови Держпраці Віталій Сажиєнко, його заступник Алла Горбатюк, начальник управління гірничого нагляду Держпраці Олег Нелень, радник Василь Радь та начальник Головного управління Держпраці в Запорізькій області Олександр Бабенко в супроводі начальника шахти «Експлуатаційна» Костянтина Каратанаса, технічного директора Андрія Карнауха і директора з охорони праці Юрія Бодосова спустилися в шахту, де відвідали підземну каплицю, а також побували на робочих місцях гірників дільниць № 4, 6 і 12 шахти «Експлуатаційна» та ознайомилися з процесом ведення прохідницьких і бурових робіт, а також кріпленням гірських виробок з використанням самохідних машин.

Підводячи підсумки візиту, керівники Державної служби України з питань праці дали високу оцінку зусиллям Правління ПрАТ «ЗЗРК» і його інвесторів щодо створення безпечних умов праці та впровадження прогресивних технологій гірничих робіт.

 

Галерея

1229