21.10.2020 З Днем автомобіліста!

З Днем автомобіліста!

В останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста. Для працівників автотранспортного цеху ПрАТ «ЗЗРК» це свято є професійним.

За статистикою, професія водія є однією з найпоширеніших і затребуваних. На комбінаті водіїв поважають і цінують. АТЦ – досить великий структурний підрозділ, який налічує 222 працівника. Кожен з них є прикладом відповідальності, грамотності і поваги до своєї професії. У цеху склалися свої традиції, кістяк колективу давно усталений і добре спрацювався.

З року в рік кількість техніки в АТЦ зростає, на сьогоднішній момент на його балансі знаходиться 164 одиниці легкового, вантажопасажирського, вантажного транспорту, а також 30 одиниць механізмів (екскаватори, навантажувачі, бульдозери, причепи та напівпричепи, трактори). Цього року парк техніки поповнився за рахунок нової машини швидкої допомоги, бетонозмішувача і бульдозера фірми Liebherr. Також до кінця року очікується надходження нового екскаватора. В цілому цех повністю укомплектований всією необхідною для повноцінної роботи технікою. 

 

Абсолютно кожен працівник серйозно підходить до своїх завдань, і це не просто слова – цифри говорять самі за себе. За 9 місяців поточного року загальний пробіг склав 2 873 330 км, вантажообіг - 18 825 885,60 тонно-кілометрів, механізми відпрацювали в цілому 32 374,46 мотогодин. Тож ми зустрічаємо своє професійне свято з хорошими цифрами, відмінним настроєм і оптимізмом. Від себе особисто хочу побажати колективу нашого цеху, а також всім тим, хто перебуває за кермом, успіхів у праці, здоров'я, заряду бадьорості і гарного робочого настрою.

Іван Баршак, начальник АТЦ.

 

Правління та профспілковий комітет вітають колектив АТЦ з Днем автомобіліста і бажають міцного здоров'я, щастя і благополуччя!

 

Галерея

1232