10.09.2020 Народний депутат Муса Магомедов побував на ЗЗРК

Народний депутат Муса Магомедов побував на ЗЗРК

9 вересня з робочим візитом на ЗЗРК побував народний депутат, член Комітету Верховної Ради з економічного розвитку Муса Магомедов. Раніше депутат очолював великі підприємства ГМК – Запоріжкокс і Авдіївський коксохімзавод, тому добре знайомий з роботою виробництва і тими проблемами, які нині переживає галузь.

Голова Правління – Генеральний директор ПрАТ «ЗЗРК» Дмитро Колєсніков розповів гостю про унікальність руди, що видобувається на комбінаті,  і використовувані технології, а також про соціальні проєкти, що реалізуються підприємством.

– Трудовий колектив, керівництво та акціонери ЗЗРК докладають максимум зусиль для збереження досягнутих результатів і розвитку потенціалу підприємства. Однак в умовах економічної кризи, що посилилася у зв'язку з пандемією СOVID-19, комбінат потребує підтримки і тісної взаємодії з органами державної влади, – зазначив Дмитро Валерійович.

В ході знайомства з підприємством Муса Магомедов разом із директором з персоналу Віталієм Хролом і начальником шахти «Експлуатаційна» Костянтином Каратанасом побував в шахті, де відвідав робочі місця прохідників дільниці № 4 та буровиків дільниці № 6 на горизонтах 875 і 910 м, оглянув очисний простір камери 1/3ю гор. 875 м. Гостю також показали процес випуску руди на рудоперепуску № 2 гор. 940 м.

Досвідчений виробничник, Муса Магомедов звернув увагу на якість спецодягу гірників, використання сучасних саморятівників і велику кількість ефективної гірничої техніки на підприємстві.

Пізніше, під час зустрічі з колективом, депутат Верховної Ради зазначив, що вважає неправильним зміщувати пріоритети економічного розвитку країни  в бік тільки агросектора і IT-технологій, відсунувши на задній план промисловість. «Серед наддержав немає жодної виключно аграрної країни. Україна повинна бути індустріальною і аграрною державою!» – переконаний Муса Магомедов.

 

Галерея

1508